Vihmane päev ähvardab rikkuda rannapuhkuse? Toredad tubased tegevused puhkuse ajaks

Foto: (CC) Min An / Pexels

(Sisuturundus)

Olete planeerinud endale lõõgastava rannapuhkuse ja plaanite seda maksimaalselt kasutada, kuid üllatus-üllatus, päev algab tugeva vihmasajuga. Toome teieni mõned lõbusad tegevused, mis ei lase puhkusetujul langeda ja aitavad vihmast ilma samuti nautida.

Lugege mõnda uut või armastatud vana raamatut

Kahtlemata kõige mõnusam vihmase ilma tegevus on kerida ennast diivanile kerra, keeta tassike teed ja nautida segamatult lugemist. Eesti keeles avaldatakse viimasel ajal väga palju maailmatasemel menukeid ja müügiedetabelite parimaid raamatuid. Kindlasti leiab igaüks endale midagi huvipakkuvad, põnevat või arendavat. 

Valmistage mõni uus roog

See on eriti vahva väljakutse paaridele – püüdke leida mõni uus ja huvitav retsept, mida kumbki pole varem proovinud. Internet on täis miljoneid retsepte, mida saab otsida vastavalt kodus leiduvatele toiduainetele. Saate piisavalt tegevust uue retsepti leidmisest, toidu valmistamisest ja loomulikul selle nautimisest. Saate oma päeva sisustada nii hommiku -, lõuna-, kui õhtusöögiga, seega niisama logelemiseks väga aega ei jäägi.

Mängige vahelduseks mobiilimänge

Kas teadsite, et Candy Crush on maailma naiste seas üks armastatumaid mobiilimänge? Lae enda telefoni või tahvelarvutisse  mõni uus ja põnev mäng ja tunnid mööduvad märkamatult. Kui armastad lisada oma mängudesse veidi riski ja põnevust, siis miks mitte avastada kasiino ilma registreerimiseta ja tutvuda nende poolt pakutavate slotikate või lauamängudega. 

Võtke kapi otsast alla vanad lauamängud

Otsige sahtlist välja unustatud mängukaardid ja lauamängud. Võite laduda pasjanssi või õpetada kaaslasele selgeks oma lapsepõlve lemmikmängu. Võite imestada, kuid me ei mänginudki lastena kõik samu kaardimänge. Kaaslane võib teid üllatada mõne uue ja toreda mänguga, millest te varem pole kuulnudki.

Vaadake mõnd põnevat filmi

Tänapäeval on nii palju erinevaid meediaportaale ja voogedastuskanaleid, kust endale huvipakkuvat sisu leida. Kui päev tõotab tulla eriti pikk, siis kõige mõnusam on vaadata ära terve hooaeg oma lemmikseriaali või mõni filmitriloogia. Popkorn mikroahju ja mõnus laisklemine põneva filmi seltsis võib alata. 

Sorteerige sahtleid ja kappe

Millal te viimati neid kõige ülemisi köögikappe koristasite? Sokisahtlis on samuti juba ammu suurem segadus paariliseta sokkidest. Kui on teada, et kuhugi pole kiiret ja õue nagunii ei saa, siis see on parim aeg koristamiseks. Kasutage näiteks Konmari meetodit oma asjadest loobumiseks ja kappides korra loomiseks. Kindlasti tunnete ennast pärast põhjalikku sorteerimist nii vaimselt kui füüsiliselt rahuloleva ja puhanuna.

Külastage mõnd näitust või muuseumi

Millal te viimati kunstinäitusele või muuseumi sattusite? Oleme ausad, paljude jaoks ei ole see igapäevane või iganädalane tegevus. Leidke enda jaoks midagi uut ja seni avastamata – seadke sammud näiteks loodusmuuseumi, keraamikakotta või tarbekunstimuuseumi, kuhu te kunagi varem pole sattunud. Kindlasti on igal pool palju avastamisrõõmu ja saate mõnusaid, uusi kogemusi, mida peale puhkust teistega jagada ja meenutada.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.