Tänasest saab Viking Line´i uhiuuele lipulaevale Viking Glory pileteid osta, kuid sõita saab alates kevadest

Viking Glory reisijakajut.

Viking Line'i uus keskkonnasõbralik laev Viking Glory hakkab 2022. aasta kevadel sõitma Turu-Mariehamni-Stockholmi liinil ja mahutab 2800 reisijat. Laeva kajutid on kujundanud Rootsi arhitektuuribüroo Koncept ja seintel on Ahvenamaa kunstniku Jonas Wiléni teosed. 1. märtsist 2022 väljuvaid reise saab broneerida alates 1. septembrist 2021.

Hetkel valmimisjärgus Viking Gloryst saab üks maailma keskkonnasõbralikumaid laevu. Selle interjöörid projekteeris Rootsi arhitektuuribüroo Koncept, kes on varem teinud sisekujundused näiteks Marski hotellile Helsingis, Copperhill Mountain Lodge hotellile Åres ja Haymarket by Scandic hotellile Stockholmis. Reisijad saavad valida 922 kajuti seast 17 erinevas kategoorias, alates kõigi mugavustega väiksematest kajutitest kuni avarate perekajutite ja luksuslike sviitideni.

Viking Glory kajut

„Oleme loonud eri vajadustele vastavad ilusad, mugavad ja inspireerivad kajutid. Gloryl on meie laevastiku suurim merevaatega kajutite valik. Saarestiku teema kajastub nii laeva sisustuses kui ka kajuteid kaunistavates kunstiteostes,” lausub Viking Glory intendant Stig Pernell.

Viking Glory kajutites on Ahvenamaa kunstniku Jonas Wiléni teosed, kes on varem kujundanud hulga Ahvenamaa postmarke ning tema loomingut on eksponeeritud Põhjamaade ja kogu maailma kunstinäitustel. Jonas Wilén on tuntud oma kujundlike õlimaalide ning humoorika ja maalähedase stiili poolest.

Jonas Wilén

„Mulle kui Ahvenamaalasele ja sageli reisivale kunstnikule oli see ülesanne eriti südamelähedane. Minu maalid kujutavad eemalt vaadates saarestikumiljööd, kuid lähemal uurimisel võib neilt leida mitmeid üllatavaid detaile ja sümboolikat. Loodan, et minu kunst rõõmustab Viking Glory reisijaid,” ütleb Jonas Wilén.

2022. aasta märtsis sõitmist alustava Viking Glory pileteid saab broneerida kodulehel vikingline.ee alates 1. septembrist 2021. Lisaks mugavale majutusele pakub Viking Glory laia restoranide valikut maailmatasemel toiduelamuste saamiseks. Ka laeva restoranidesse saab kohti broneerida alates 1. septembrist.

Viking Glory kajut

Asukoht

60.4339118267, 22.2190546989

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.