Viis kohta, mida peale koroonapiiranguid Euroopas külastada

Monaco, Monte Carlo kasiino.com kasiino ülevaated

(Sisuturundus)
Reisimine tundub meile kõigile hetkel suure helesinise unistusena, sest koroonaviiruse pandeemia on viimase aasta jooksul teinud meie elus suuri ümberkorraldusi, millest ehk üks märkimisväärsemaid on erinevate riikide poolt kehtestatud reisipiirangud.

Õnneks saavad ka kõik halvad asjad maailmas ükskord otsa ja vaktsiinide tulekuga paistab tunneli lõpus juba veidi valgust. On lootust, et hilissuveks või varasügiseks on varasemale normaalsusele sarnanev elurütm taastunud ja taas võib pakkida pikalt tolmu kogunud reisikohvrid ja minna uusi reisiseiklusi avastama. Vaatame lähemalt, mis on Euroopas 5 suurepärast reisisihtkohta, mida oma “kohustusliku kava” nimekirjas ettepoole peaks tõstma.

5. Chania, Kreeta saar, Kreeka

Chania, Kreeta reis, koroona

Kui Ottomani aegsete mõjutustega sadam ja munakividest tänavad pakuvad külastajatele lihtsalt silmailu, siis oma Kreeka köögi poolest on Chania tõeline superstaar. Kreeka saare looderannikul asuvas linnas on olemas valik lihtsatest mereäärsetest kohvikutest kuni Kreeta peenete söögikohtadeni. Tasub siiski teada, et tegemist on kiiresti populaarsust koguva reisisihtkohaga, mis juba tasapisi meelitab end külastama asjatundlikke gurmaane.

4. El Hierro, Kanaari saared

El Hierro, Kanaari saared

Lükkamaks ümber Kanaari saartele põhjendamatult külge kleepunud ülipopulaarse sihtkoha mainet, tasub hoopis vähem tuntud Kanaari saared 2021. aastaks tähelepanu keskpunkti võtta. Aafrika Atlandi ookeani ranniku lähedal asuvas päikesepaistelises Hispaanias asuvad valgete ja kuldsete liivadega rannad ja aukartustäratavad maastikud, alates lopsakatest banaanistandustest kuni loorberimetsadeni. See kõik on vaatamisväärsus omaette. Kuna Gran Canaria ja Tenerife on tihti turistidest pungil tasub olla kaval ja puhkuseks valida vähem tuntud, kuid vähemalt sama ilus alternatiiv.

3. Melides, Portugal

Melides, Portugal

Oma kauni ürgse liiva ja pisikeste külaväljakutega on Melides küll väike osake Portugalist, kuid mitte nii, nagu seda endale tavaliselt ette kujutatakse. Otse puutumatul Alentejo rannikul ja mäeküljel asuvat küla naudivad küll juba mõned paremini informeeritud turistid, kuid hotellikette ja trendikaid kunstigaleriisid on siin siiski veel vähe. Selle asemel tõmbavad külastajaid ligi mahajäetud rannad, kilomeetrite pikkused viinamarjaistandused ning riisipõllud.

2. Monte Carlo, Monaco

Monaco, Monte Carlo. kasiino.com kasiino ülevaated

Neile, kelle rahakott seda võimaldab ja kelle jaoks on meelelahutus, mida vaid raha eest saab osta, õnnestunud puhkusereisi puhul kõige olulisemaks kriteeriumiks, on Monte Carlo kahtlemata parimaks valikuks Euroopas. Kasiino kaardi- ja slotimängudega seotud meelelahutust saab pandeemia ajal nautida ka internetis, näiteks Kasiino.com veebilehel pakutavate online kasiinode seast endale sobiva valimisel, kuid miski ei saa siiski vastu päris ehedale ja vahetule kasiinos mängimise kogemusele.

1. Sloveenia

Sloveenia autoreis, koroona

On mõnevõrra isegi hämmastav, et Sloveenia, mis asub populaarsete sihtkohtade Itaalia ja Horvaatia embuses, pole turistide poolt juba ülerahvastatud. Lõppude lõpuks on selle türkiissinised jõed, liustikutest sulava veega toidetud järved ja kõrguvad, lumega kaetud mäetipud piisavalt ilusad, et isegi kõike kogenud ja kõike näinud reisisellidel põlved nõrgaks võtta. Riigi kõige kuulsam vaatamisväärsus Bledi järv on rahulikum kui ükski teine Euroopa tuntum järv. Kuid praegu on see piirkond veel õndsalt rahulik ning ruumi on piisavalt, et nautida rahu ja võtta oma puhkusereisist viimast.

Peame koos veel veidi varuma kannatust ja lohutama ennast hetkel sellega, et kõik need Euroopa sihtkohad on avastamiseks olemas ka siis, kui koroonaviirus on Euroopas seljatatud. Milline neist valikutest esmajärjekorras ette võtta jääb juba igaühe enda otsustada, aga kahtlemata on kõik eeltoodud kohad väärt seda, et neid esimesel võimaluse külastada.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.