Kas Viking Line´i uue laeva nimeks saab Arielle, Estelle, Mary või hoopis midagi muud?

Viking Line´i uus, veel nimetu laev. Illustratsioon Viking Line´ilt

Viking Line kuulutas aprillis välja konkursi, et leida nimi peagi valmivale kruiisilaevale. Nimevõistlusele laekus 22 486 pakkumist Rootsist, Soomest, Ahvenamaalt ja teistest piirkondadest. Välja valiti kümme parimat nimekandidaati, mille avalik finaalhääletus algas 8. mail ja lõpeb 19. mail. Võitja avaldatakse 27. mail.

Nimekonkursi võitja viiakse koos kaaslasega uue laeva luksuslikule esimesele kruiisile 2021. aastal. Hääletada saab veebilehel www.vikingline.ee.

“On uskumatu, et enam kui 22 000 inimest on uue laeva nimekonkursi pärast põnevil. Meie hinnangul on kõik finaali jõudnud nimekandidaadid tugevad,” ütleb Viking Line’i äriarenduse juht Gustaf Eklund.

Turu-Ahvenamaa-Stockholmi liinil tööd alustav laev on keskkonnasõbralik ja töötab gaasiküttel. Laev valmib Hiinas Xiamenis.

Mitmed Viking Line’i laevad on saanud oma nime ettevõtte asutaja Gunnar Eklundi abikaasa Ellen Eklundi järgi: M/S Gabriella, M/S Mariella, M/S Rosella, M/S Viking Cinderella jt. Traditsioon kestis seni, kuni tööd alustasid Viking XPRS ja Viking Grace.

Kümme finalisti nimevalikul on järgmised:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.