Vihmaga metsas

GPS näitab koha kätte.Laupäeval plaanisime suurt jalgrattamatka Kloogalt Riisiperre, aga välja tuli hoopis kalapüük :P
Ehk siis kuna sadas vahetpidamatra, siis 45 minutit enne rongi väljumist balti jaamast, kuhu me oma ratastega pidime kogunema, oli enamus seltskonnast veel unisena voodis ja vihjas koledale ilmale (tibas, jah natuke). paar aktiivsemat siiski olid eelmise rongiga juba ette ära läinud.
Ei jäänudki muud üle, kui Vasalemma jõe äärde autoga minna (tegelt kui natuke oleks end kokku võtta viitsinud oleks ju saand ka rattaga minna).
Vasalemma jõe ääres on aga Tasuja aare, seda sai ka jalgsi imetlema minna.Geopeitust mängisime me seal kunagi jaanuaris, siis tuli end paksust lumest läbi pressida. Nüüd pressisime end läbi võsa.

Aare oli ilusti-kenasti korras, vaid sipelgad näisid sealsamas pesaehitust alustavat. Ellujäämisonni juures oli roodu jagu räätsasid virnas maas, aardesse olid ellujäämisonni asukad ka sissekande teinud, paludes onni mitte lõhkuda ja kui laskmist on kuulda, siis soovitati kähku sealt minema roomata.
A kala saime ka. Ühe särje, nii umbes sõrmepikkuse. Sääsed imesid samal ajal nii sõrme jagu verd. Kui sõrm klaasi panna.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.