Majutusarvustuste kaart

Hotel reviews

Arvustame majutusasutusi, olgu see siis kodumajutus, motell, välismaa hotell või kohalik Eesti turismitalu.

Viiest tärnist telkimisplatsini.

Süsteem: kõigepealt kirjeldus, kuidas kohale saab, plussid, miinused ja siis hind.

Vaata arvustusi kaardilt.


Koroona-järgses Haapsalus: vaikus, rahu ja vanalinna apartment otse linnasüdames wher2go Sat, 06/06/2020 - 21:45

Haapsalus on praegu vaikne aeg. Õhtuti vanalinna tuiksoonel Karja tänaval ei liigu peaaegu hingelistki. Aafrika rannast kostub kõrvulukustavat peaaegu troopilist lindude ühendkarjumist.  Piiskopilinnuse kõrval Veinibaaris teeb varasel õhtul ainukese inimesena (ilmselt mitte kliendina) keegi koolitüdruk vist e-koolis antud kodutöid arvuti taga. Maastiilis söökidega kõrtsis on juba rohkem inimesi, aga siiski hõredalt mitmemeetriste vahedega paigutatud laudade taga. Reisijutud.com proovis koroonajärgselt siseturismi esimesena just vaikses ja rahulikus Haapsalus.

Vana rahulik palee Riia vanalinnas wher2go Thu, 02/27/2020 - 15:29

Kui vaja leida vaikne, kuid kesklinnale lähedal asuv öömaja Riias, siis Rixwell Old Riga Palace**** on hea koht. Hotell asub vanalinna servas, eriti mugav on see saabujatele bussijaamast, kust on alla 10 minuti jalutamist.

Oma kohvreid tuleb küll veidi mööda munakiviteid ja kühmulisi kõnniteid veeretada, aga asukoht on väga hea. Kohe jõe ääres, kuid mitte suure tänava liiklusmüras, kohe vanalinnas, kuid mitte kõrtside lärmi sees. Samas on kõik see mõnesaja meetri kaugusel.

Rivoli Jardin - selline ongi Helsingi südalinna butiik wher2go Sun, 11/24/2019 - 13:45

Kui tahad Helsingi südalinnas, mitte kaugel Katajanokka terminalist mõnusat butiikhotelli, siis Rivoli Jardin võiks tõesti tunduda õige valik, kui valida novembris saada olevate majutuste seast. helsingi on üsna kallis, kui seal ööbida ja ainukesed alla 200-eurosed kohad sel hetkel olid vaid hostelid ja Omena iseteenindushotell. Seega üks hubane butiikhotell pakub neile vabalt konkurentsi.

Hotell La Meridiana - linnapuhkuse ja rannapuhkuse piiril wher2go Sun, 07/28/2019 - 17:13

Mõnikord leiab puhkuseks sellise hotelli, kust saab teha nii ajaloolise linna trippe kui ka jalutada randa. Võtad nädalaks, kombineerid ise vaheldumisi, kas tahad tutvuda ajaloolise vanalinnaga või hoopis olla rannas.

Ranna villa. Kas Pärnu on kallim kui Rooma? wher2go Mon, 07/15/2019 - 20:32

Reisijutud.com tegi hiljuti arvustuse Roomas asuvast Villa Aqueductusest, mis maksis ca 66 eurot. Nüüd Pärnusse tipphooajal majutust otsides osutus väljaavalituks Ranna Villa, millel hind umbes sama ja see oli soodne valik. Kas Rooma ja Pärnu ongi samas hinnaklassis ja mida selle eest saab?

Hotell Thamesi kaldal juhuks, kui tahad aknast (tellingutes) Big Beni vaadata wher2go Sun, 06/02/2019 - 21:29

Londonis ööbimiseks sobiva hotelli valimine on kesklinnas keeruline, sest esiteks on kohad kallid, teiseks tihti ülerahvastatud ja kolmandaks - alati ei tea ju, kas majutus on ikka korralik või mitte vaatamata krõbedale hinnale. Crown Plaza Albert Embankment on vähemalt asukoha poolest ideaalne - Thamesi kaldal, Lambethi silla lähedal ning isegi Big Ben ehk Elisabeth Tower on vaid (paari)kümneminutise jalutuskäigu kaugusel. Koos sellega muidugi ka kõik muud tähtsad kohad: Trafalgar Square, Buckinghami palee, Hyde park jne.

Sama hea kui villamajutus - Rooma Termini raudteejaama juures akveduktide all asub Emona Aqueductus wher2go Thu, 05/09/2019 - 22:10

Rooma akveduktide ja Termini raudteejaama lähedal asuv väike hubane hotell Emona Aqueductus**** ongi nii mõnus, kui reklaampiltidelt tundub, ainult et natuke kulunum.

Kuid siiski paistab olevat see neljatärnihotell üks neist headest peatuskohtadest mõneks päevaks Roomas peatudes – eriti siis, kui tuled lennukiga ja lähed rongiga kuhugi edasi või vastupidi. Lennujaamast toob rong Leonardo Express otse raudteejaama, sealt edasi saab aga rongiga igale poole Itaaliasse – nii lähemale kui kaugemale.

Hotell Panorama parimad ajad on kahjuks möödas wher2go Mon, 05/06/2019 - 22:53

Melodramaatiliste ööde ettevalmistus Rooma kaunis äärelinnas Frascatis algas mitu kuud tagasi, kui sai e-posti teel öömaja broneeritud. Kirjavahetus sujus pikkade pausidega, kuid lõppes kinnitusega, et kõik on korras, tulge maikuus ja ööbige.

Madrid Marriott Auditorium - hotell, kuhu satud siis, kui lend jääb ära wher2go Fri, 04/19/2019 - 13:25

Mõnesse hotelli saabud siis, kui oled pikalt päevateekonnalt õhtusse jõudnud ja teed vahepeatuse enne järgmist mõnusat päeva. Mõnedesse aga saabuvad väsinud, närvilised, pahurad kliendid, kellel on lend järgmisse päeva edasi lükatud ja lennufirma peab leidma kiire, soodsa ja lennujaamalähedase majutuse. Madrid Marriott Auditorium ongi üks selline - 2,5 km Madridi lennujaamast ja hiiglasuur, kuhu mahub vajadusel ka palju konverentsituriste (otse lennukitelt).

Hotell Gran Meliá Palacio de los Duques - loss kuningalossi läheduses, mõne kiiksuga wher2go Wed, 04/10/2019 - 21:56

 

Madridi kesklinnas, lühikese jalutuskäigu kaugusel kuningalossist on tänavalt vaadates üsna vähemärgatav hotell Gran Meliá Palacio de los Duques. Tegemist on 19. sajandist pärit lossiga, mis tundub seest suurem kui väljast. 

Subscribe to Hotel reviews

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.