Uudistekoguja

VIDEO | Nii reisivad hotelliärimehed! <span style="font-family: Helvetica; text-size-adjust: auto;">Armin Karu seiklused Las Vegases</span>

10 tundi 1 minut ago
Olympic Casinos omanik Armin Karu rääkis, et tema ettevõttes reisitakse palju ja ta ise viibib reisil igal aastal ligikaudu saja päeva ringis. “Näiteks on meil traditsioon külastada igal aastal Las Vegase kasiino- ja meelelahutuskongressi ja näitust.” Kuid reisides tuleb ikka ette sekeldusi ja planeerimata olukordi.

Teed reisiplaane? Need on kuus alahinnatud reisisihtkohta, mida sel aastal külastada (enne, kui kõik sinna reisivad)

14 tundi 45 minutit ago
Kui Pariis, Barcelona ja London on juba nähtud, mine sel aastal hoopis mõnda sellisesse kohta, kus kõik su sõbrad veel käinud ei ole. Maailm on selliseid linnakesi täis, mida turistid veel avastanud ei ole ja popid Instagrami tüdrukud veel üles pildistada pole jõudnud. Välju sel aastal oma mugavustsoonist ja planeeri reis just sinna.

KLM flying Dutch Paralympic athletes home to the Netherlands

18 tundi 26 minutit ago

At 04:30 hours on 20 March, KLM flight KL856 landed at Schiphol with the Dutch athletes on board who took part in the Pyeongchang 2018 Winter Paralympic Games.

The aircraft received a festive reception and was met by Boet Kreiken, EVP Customer Experience KLM. The athletes passed through a guard of honour of KLM personnel in uniform and were reunited with their families in the arrivals hall. The Netherlands won seven medals at the Games: three gold, three silver and 1 bronze.

Kalendrikevad algab - teisipäeval kell 18.15

18 tundi 35 minutit ago

Tänavune kalendrikevad algab lõokesetalvega.

Päev ja öö on võrdselt kaheteist tunni pikkused. Kuid päevapikkust saame nautida tänasest alates üha enam ja see toob meile igal juhul naeratuse näole…

Soojades, päikesepoolsetes ning tuulevarjulistes kohtades rõõmustavad meid ilmast hoolimata tärkavad märtsikellukesed. Ootame ja jälgime värvuliste saabumisi, märkame rändavaid hallhaned, varaseid sookurgi… Igal järgneval päeval saame midagi eneste jaoks avastada, millegi üle rõõmu tunda.

Looduskalender

Talvise aialinnuvaatluse tulemused

19 tundi 36 minutit ago

Talvine aialinnuvaatlus on Eesti populaarseim linnuvaatlusüritus ning suurim rahvateaduse (citizen science) algatus, mis toimus 26.-29. jaanuaril Ornitoloogiaühingu eestvedamisel juba üheksandat aastat.

Tänavu oli osavõtjateks ligi 2400 linnusõpra pea 1700 paigast üle Eesti, kes vaatlesid ligi üle 54 000 linnu 64 liigist.

Aialinnuvaatluse kokkuvõtte, koostas Aarne Tuule, talvise aialinnuvaatluse koordinaator: LINK

Looduskalender

Kas suurenenud kisklusrisk sunnib partnerit petma?

20 tundi 37 minutit ago

Suur osa linnuliikidest on sotsiaalselt monogaamsed. Kuid aeg-ajalt võivad partnerid teineteist petta ja soetada järglasi naaberterritooriumil pesitseva vastassoo esindajaga. Isaslinnu partneri petmise põhjus on ilmne – rohkem järglasi tagab enda geenide tõenäolisema jõudmise järgmistesse põlvkondadesse. Naabrimehe viljastatud munadest kooruvad pojad suurendavad aga emaslinnu järglaste geneetilist mitmekesisust, mis võib soodustada emaslinnu geenide levimist ja tagada mõne järglase ellujäämise parasiitidesse või haigusesse nakatudes.

Looduskalender

11. NÄDAL 12.3.2018.- 18.3.2018. Jõgeval ja selle ümbruses

1 päev 7 tundi ago

Laiguti sulas talirüpsi kaitsev lumikate

Nädala esimene pool oli soe ja sompus ilmaga. Maksimaalne õhutemperatuur tõusis nelja kraadini. Sadas vihma.

Lumikate kahanes kiiresti ja künninukid tulid nähtavale. Kõnniteed olid vett täis ja jalakäijatel oli raskusi sihtkohta jõudmisega. Põldudel vajus vesi lume alla ja teisipäeva õhtupoolikuks tulid veeloigud lume alt nähtavale. Sula jätkus kolmapäeval, kuid õhtuks läks juba külmaks.

Looduskalender

VIDEO: muna pesas ja kuidas edasi toimetati

1 päev 11 tundi ago

 

Merikotkas          Haliaeëtus albicilla

 

Emaslind tänavust  tähtsat toimingut teostamas ja isalind teha kõrvalt julgustamas…

Täna on kotkapaar vaheldumisi pesal muna soojendanud. Õhtu hakul algas lumesadu, aga oleme varasematelgi aastatel näinud linde „lumekuhjas haudumas“.

Looduskalender

KLM launches podcast about unique travel experiences

1 päev 16 tundi ago

How does it work? Listeners can call up the podcasts at no cost through podcast.klm.com. You will also find background information about the different episodes here. What’s more, “The Journey” is available through all the major podcast platforms including Apple Podcasts, Spotify, and Google Play. KLM passengers can also listen to the podcasts on Inflight Entertainment on board long-distance flights.

Last Episode KLM is still looking for special travel story for the last episode of “The Journey.” Through podcast.klm.com, we are asking listeners to share their personal travel stories.

Innovation KLM is constantly developing innovative forms of communication. Podcasts are growing in popularity around the world, and KLM sees them as an exceptional way of establishing contact with passengers.