Uudistekoguja

Regio avaldas põhjaliku Läti reisijuhi

8 tundi 13 minutit ago
Regio avaldas põhjaliku Läti reisijuhi wher2go 23.07.2021 14:53

Sellekevadise karantiini ajal sai Regios valmis Läti reisijuht. Läti on meie hea lõunanaaber, kuhu saab juba reisida ja (taas)avastada ilusaid kohti. reisijuht annab nõu nii vaatamisväärsuste kohta kui ka kaartidega, kuidas kohale jõuda.

Raamatul on kokku 17 autorit – nii Eestis elavad lätlased kui eestlased ise ning isegi üks soomlane, kes Lätiga tihedalt seotud. Nad tutvustavad reisisõpradele Läti põnevamaid paiku, annavad väärt kultuurisoovitusi ja juhatavad isuäratavate Läti maitseteni.

wher2go

Ootejärjekorrad saavad peagi leevendust? Praamifirma tõstab Saaremaa ja Hiiumaa liinidel laevu ümber. Lennufirma teeb saartele lisalende

1 päev 6 tundi ago
Mandri ja suursaarte vahelise laevaühenduse eest vastutav TS Laevad otsustas pärast Saaremaa liinil sõitva Tõllu sattumist õnnetusse vahetada laupäevast Rohuküla-Heltermaa liini põhilaeva Tiiu Virtsu-Kuivastu liinil sõitva parvlaeva Regula vastu. Lisaks tellis transpordiamet Saaremaa ja Hiiumaa teenindamiseks nädalavahetuseks vedajatelt lisalende ning kutsub üles inimesi saartele minema kas lennuki või bussiga.
Siiri Liiva

Perepuhkus Pärnus, millest jätkub juttu veel kauaks

1 päev 9 tundi ago
Villa Ammende nime on loodetavasti kuulnud paljud – on ju tegemist ühe Eesti tuntuima hotelliga. Aga kui paljud on osanud seostada müstilist muinasjutulossi meenutavat maja perepuhkusega? Ometigi on tegemist hotelliga, kus puhkus täiesti vaieldamatult nauditav mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele nende vanusest olenemata.

Loodusajakiri 2021-07-22

1 päev 12 tundi ago
Ajakirja Eesti Loodus juuli numbris kirjutavad TÜ teadlased välguohvritest Eestis aastail 1880-1940. Saates on külas üks artikli autoritest, TÜ loodusgeograafia teadur Mait Sepp, kellelt uurime, mis allikatest leiti infot välguohvritest; kas Eestis on piirkondi, kus esineb äikest sagedamini kui mujal ja kuidas mõjutas välguohvrite arvu korstende ja laudpõrandate ilmumine taluhoonetesse. Saatejuht on Tiiu Rööp.
admin

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.