Reisijuht.ee uudised

Eesti alpiniste sõidutas Pamiiri mäestikult maapinnale presidendi helikopter

16 tundi 21 minutit ago
Eesti alpinistide rühm eesotsas Katrin Merisaluga saavutas võidukalt eesmärgi vallutada Pamiiri mäestiku kõrgeim tipp: Ismoili Somoni ehk endine Kommunismi mäetipp(7495. meetrit.) Kui veel eile šokeeris eesti alpiniste ja meediat uudis alla kukkunud helikopterist, mille lennu peale nemadki tahtsid saada, siis tänaseks on eestlased jõudnud turvaliselt maapinnale.

VAATA JA IMETLE | Just need on kümme maailma kõige luksuslikumat hotelli

18 tundi 35 minutit ago
Business Insider koostas maailma parimate hotellide esikümne, mille etteotsa paigutus Indias asuv Oberoi Udaivilase nime kandev luksushotell.Hindamisel sai oluliseks mõistagi see, milline majutusasutus pakub kõiki teenuseid kõige kõrgemal tasemel. Need kriteeriumid olid teiste seas näiteks makstav raha seal ööbimise eest ja selle kooskõla saadavaga - teeninduse, toidu, hotelli kujunduse ja kõige muuga, mis turistile oluline.

EESTI 100 AARET I Rõuge Suurjärv – Eesti sügavaim järv

22 tundi 46 minutit ago
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Mängides mängu Eesti 100 aaret saad ka sina sellele reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT. Lisaks avastamise rõõmule saab reisimise käigus ka palju põnevaid auhindu Go Groupilt, Tallinkilt ja Nordicalt!

Eesti alpinistid pääsesid napilt surmasuust

1 päev 18 tundi ago
Kuueliikmeline Eesti alpinistide rühm eesotsas Katrin Merisaluga võttis ette raske ülesande vallutada Tadžikistani poolel asuva Pamiiri mäestiku kaks kõrgeimat tippu: Ismoili Somoni ehk endine Kommunismi mäetipp (7495 m.) ja Korženevskaja ehk Kuh-i-Santalaki mäetipp (7105 m.)

Lenda soodsalt eksootilisse Austraaliasse

1 päev 20 tundi ago
Austraalias on tohutult suur maa, kus võib eksootikat küllaga leida. Vihmametsad, kõrbed, lumised suusamäed ja troopilised liivarannad teevad maailma suuruselt kuuendast riigist tõeliselt erakordse sihtkoha. Air China lennutab Helsingist 654 euroga Austraalia suurimasse linna Sydneysse.

Maailma kõige ekstreemsemad restoranid! Kuidas oleks ühe einega seal?

2 päeva 20 tundi ago
Maailmas on palju ainulaadseid restorane, mis kopsaka rahakoti olemasolu korral pakuvad seikluse- ja elevuseotsijaile ainulaadset kogemust. Olgu selliseks siis restoran, kuhu tuleb mööda püstloodis üles tõusvat kaljuseina ronida või kus einestad sõna otsese mõttes maa ja taeva vahel või vanglahaiglat imiteeriv koht, kus võtad menüü kätte kesk äralõigatud jäsemeid ja veriseid nugasid. Otsustage ise, kas sellised restod on asja liiga äärmuslikuks ajanud ja kas see on väärt riski. Omamoodi muidugi tõestavad aga sellised söögikohad, kui veidrad asjad inimestele pinget pakuvad. Aga head isu!
Ruth Mägi

Poole Eesti suurune Sitsiilia on elumõnude nautimise saar

3 päeva 10 tundi ago
Sitsiilia võlub oma värvide, lõhnade, maitsete, muretu elurütmi ja südamlike, rõõmsameelsete inimestega.Vahemere suurim saar Sitsiilia on veidi suurem kui pool Eestit. Ja kuigi see on vaid väike osa Itaaliast – maailma vanimast tsivilisatsioonist ja paljude turistide lemmikmaast –, on näiteks Goethe öelnud: “Käia Itaalias ja mitte külastada Sitsiiliat on võrdväärne sellega, et te ei ole Itaaliat näinudki – just Sitsiilia on juhtlõng kõige mõistmiseks…”
Ada Väät

EESTI 100 AARET I Lauluisa kodumuuseum

3 päeva 18 tundi ago
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Mängides mängu Eesti 100 aaret saad ka sina sellele reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT. Lisaks avastamise rõõmule saab reisimise käigus ka palju põnevaid auhindu Go Groupilt, Tallinkilt ja Nordicalt!

Kuidas taltsutada taksojuhte nagu boss? (ja kuidas seda mitte teha)

4 päeva 16 tundi ago
„Takso, TAKSO!“ kumiseb su kõrvus, kui astud lennujaamast, bussijaamast, turult, kaubamajast, piiripunktist, rongijaamast, kohvikust, kirikust, lõbustuspargist või mis iganes kohast välja. Naeratad kohmakalt, üritad võõrkeeles viisakalt ära öelda. Ei tööta. Sind haaravad sajad käed - konkurents nende vahel on tihe – ja peas tekib kerge paanika. Muutud otsustavamaks, vehid kätega, sest asi on kontrolli alt väljumas. Tuleb tuttav ette?
Madle Timm

Broneeri reis juba täna! Paradiisipuhkus Tai saartel

4 päeva 22 tundi ago
Krabit loetakse Tai parimaks kuurordiks, kus on imeilusad rannad türkiissinise mereveega, võrratu loodus ja looduskaunid saared, millest kuulsaim on kindlasti Phi Phi saar. Krabi sobib puhkuseks eelkõige neile, kes eelistavad puhata vähem kärarikkas keskkonnas, kui seda on turismihordidega üleujutatud Phuket ja Pattaya.
Kontrollitud
15.08.2018 06:22
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.