Reisijuht.ee uudised

Intervjuu Läti lennufirma juhiga: nagu Riia jääb Balti riikide lennunduskeskuseks, jääb ka airBaltic turuliidriks <span style="color: #202122; font-family: sans-serif;">–</span> Ryanair meid ei ohusta

3 päeva 1 tund ago
Hiljuti teatas Iiri odavlennufirma Ryanair plaanist avada oktoobris oma baas Riia lennujaamas, kus ajalooliselt opereerib airBaltic ja kus Ryanair on seni madalat profiili hoidnud. Talvehooajaks pakub Iiri odavlennufirma Baltikumis kokku üle 100 lennuliini airBalticu 96 liini kõrval, rääkimata nende odavamatest hindadest. Läti Delfi uuris airBalticu juhilt Martin Gaussilt, kas Ryanair võib ohustada riikliku lennufirma liidripositsiooni Läti siseturul ja kogu Baltikumis.
Andra Briekmane, delfi.lv

Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab: laevafirmad proovivad suvehooaega sisustada erikruiisidega

5 päeva 4 tundi ago
Laevafirmad on pidanud ära jätma mitmed tavapärased laevareisid ja kruiisid, Soome ei pruugi kruiisireisijad piirangute tõttu pääseda veel niipea. Ettevõtted proovivad suveperioodil siiski lahendada sadamas seisvate laevade muret korraldades kruiisireise erinevatesse sihtkohtadesse, kus tavaliselt laevadel regulaarliini ei ole, seda küll esialgu Soomes ja Rootsis, kirjutab ERR.
Checked
16.05.2021 14:21
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.