Reisijuht.ee uudised

Eestlane Prantsusmaal: esinemiskogemus Alpides oli nii võimas, mille sarnast teist maailmas ei ole

3 päeva 18 tundi ago
Johanna Kristina Artjušin on Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli pop-jazz laulu eriala õpilane, kes osales 2018. aastal Erasmus+ noortevahetuses Lõuna-Prantsusmaal. Ta jagab oma kolme nädala pikkust kogemust Alpidest, mille emotsionaalsuse võtab selgelt kokku tõsiasi, et Johannal õnnestus tagasiteel lennujaamas õiges väravas oodates lennust maha jääda.

Spaajuht kritiseerib valitsust: riigijuhid otsivad variante, kuidas kannatavatele ettevõtetele toetuse maksmisest kõrvale hiilida

5 päeva 17 tundi ago
Eile valitsuse poolt määratud uued koroonapiirangud mõjutavad spaaettevõtjaid valusalt. Aqva Hotel & Spa juhi Roman Kusma sõnul näitab praegune olukord selgelt, et valitsus ei taha oma riigi maksumaksjaid kriisis aidata. Spaajuht räägib ausalt, mida ta arvab meie riigijuhtide riigimehelikkusest ja inimlikkusest praeguses olukorras.
Kairi Prints

Turismifirmade liitu kuuluvad bussifirmad paluvad ministritelt sektorisisest võrdset kohtlemist

6 päeva 15 tundi ago
Eesti Turismifirmade Liitu (ETFL) kuuluvad bussifirmad paluvad majandus- ja taristuminister Taavi Aasale, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutile ning tervise- ja tööminister Tanel Kiigele saadetud kirjas kohelda võrdselt kõiki turuosalisi ning toetuste korral arvestada, et kriisis on võrdselt pihta saanud nii väikesed kui ka suured alaga tegelejad. Seega tuleks toetada kõiki, mitte ainult neid, kes tegelevad sajaprotsendiliselt tellimusvedudega.
Checked
04.03.2021 07:54
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.