Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2021-03-04

3 päeva 21 tundi ago
Ajakirja Eesti Mets sügis- ja talvenumbris teeb Eesti maaülikooli õppejõud Kalle Karoles ülevaate metsatulekahjudest maailmas. Artiklist innustatuna räägime, kuidas on kliimamuutused mõjutanud metsatulekahjude arvu; millised on metsapuude kohastumused põlengute üleelamiseks ning kas ka meie regioonis võib metsatulekahju kontrolli alt väljuda. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2021-02-25

1 nädal 3 päeva ago
Saates on külas Martin Tikk, kes igakuiselt toimetab ajakirjas Eesti Loodus rubriiki “Tegutse teadlikult”. Eesti Looduse veebruarinumbris juhib Martin tähelepanu parkidele kui keskkonnale, mis pakub mitmekesiseid aja veetmise võimalusi. Pargist, rohealast, kus võiks ühtmoodi hea olla nii inimestel kui loodusel, me saates räägimegi. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2021-02-18

2 nädalat 3 päeva ago
Ajakirja Horisont jaanuari-veebruari numbris kirjutab ökotoksikoloog Randel Kreitsberg merest kui inimmõjutatud keskkonnast. Kutsusime Randel Kreitsbergi saatesse külla, et pärida, kes asustavad meres tehisobjekte; mis on mereelustikule kergemini talutav: naftaplatvormid või avamere tuulepargid; kas tuuleparkides saaks edendada vesiviljelust ja – kas Läänemere kala kõlbab süüa? Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2021-02-11

3 nädalat 3 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus veebruarinumbris kirjutab Jaanus Elts parkide linnustikust. Kutsusime Jaanus Eltsi saatesse külla, et uurida, miks pesitseb parkides vähe väikeseid laululinde ning kas kalmistud pakuvad lindudele paremaid pesitsustingimusi kui pargid. Lisaks räägime kliimamuutusete mõjust lindude talvistele ja pesitsusaegsetele kooslustele. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin
Checked
08.03.2021 08:14
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.