Reisijuht.ee uudised

Eesti Turismifirmade Liit palub valitsuselt uusi abimeetmeid

22 tundi 10 minutit ago
Eesti Turismifirmade Liit saatis reedel valitsusele ettepaneku reisiettevõtetele täiendavate toetusmeetmete kehtestamiseks, mille hulka kuuluvad nii töötukassa toetusmeetme jätkumine vähemalt kuueks kuuks pärast eriolukorra lõppemist, tööjõumaksude moratoorium kuni 2021. aasta lõpuni kui ka Kredexi käendusel erakorralise laenu võimaldamine kõikidele reisiettevõtetele.

FOTOD │ Kolm pisikest ja pilkupüüdvat ratastel suvekodu, millega matkama minna

3 päeva 4 tundi ago
Nüüd, kus privaatsus ja isoleeritus on saanud meie igapäevaseks osaks, tuleb ka reisimine enda jaoks ümbermõtestada ja vältida rahvarohkeid kohti. Kõige targem on kodus püsida, kuid ohutult Eesti kauneid maapiirkondi ja loodust avastada pakub head vaheldust tubasele elule. Eriti kui teha seda täiesti koduväärses haagises nelja seina vahel. Leidsime mõned ägedad lahendused, millega oleks ju vahva mööda kevadist Eestimaad ringi vurada?

KEVAD PÄRNUS | Suvepealinna mänguväljakutel ja rannas käib vilgas elu

3 päeva 18 tundi ago
Kaunid kevadilmad on toonud Pärnu tänavatele jalgratturid ja värsket õhku nautivad pered. Ka rannas on varasemast palju rohkem rahvast liikvel — enamus pärnakaid näitavad eeskuju, kuidas turvaliselt väljas liigelda ja peavad piirangutest lugu liikudes kahekaupa ja hoides püüdlikult distantsi. Paraku leidub aga ka neid, kes oma lapsi liumäele aitavad ja olenemata keelavatest siltidest mänguväljakutel toimetavad.

VIDEO | Tallinnast on saanud kummituslinn — vaata nukralt lummavaid kaadreid inimtühjast vanalinnast

4 päeva 1 tund ago
Kuigi väljas on ilusad kevadilmad, vaatavad videoklipist vastu nukralt tühjad tänavad - ka hotellide, poodide ja muidu vilgaste restoranide ees on aeg justkui seisma jäänud. Raekoja plats ei ole vist iialgi olnud nii tühi kui praegu. Oleme edasi tublid ja püsime praegu kõik ilusti kodus, et saaksime võimalikult kiiresti taas oma argitegevuste juurde naasta! Vaata lummavaid kaadreid allolevast videost!

TOP 5 | Kui reisile ei saa, siis rända virtuaalselt Youtube’i parimate reisikanalitega!

5 päeva 4 tundi ago
Kuigi praegu vaevleb terve maailm karmides piirangutes ja enamus meist on sulgunud koduseinte vahele, ei keela keegi unistada järgmistest reisidest ja põnevatest sihtkohtadest. Toome teieni oma lemmikud YouTube'i reisikanalid, mis viivad rändama kõige uskumatumatesse paikadesse. Ammuta inspiratsiooni ajaks, mil koroona on seljatatud ja kui saab taaskord ette võtta mõne fantastilise reisi!
Checked
31.03.2020 13:14
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.