Reisijuht.ee uudised

Pika naise mured: kuidas hakkama saada riigis, kus valdav enamik inimestest ulatub sulle õlgadeni?

20 tundi 12 minutit ago
„Sa mine ette," kuulen kergendatult. Bussijuht avab esiukse ning lubab mul istuda enda kõrvale. Heidan pilgu taha ja olen üsna õnnelik, et ei pea järgnevad seitse tundi oma jalgu lõua all krõnksus hoidma. Filipiinode bussid ei ole kohe kindlasti mõeldud pikajalgsetele. Või mis pikajalgsetele, sest ega minagi teab kui pikk pole. Meeter seitsekümmend ja neli. Siiski ulatub valdav enamus filipiinosid mulle õlgadeni.

TOP 10 | Vaata, millised Eesti restoranid said poodiumile kuulsas Põhjamaade restoranigiidis

21 tundi 55 minutit ago
Eile, 11. novembril kuulutas restoranijuht White Guide Tallinna Kultuurikatlas välja üle saja restorani nimed Eestis, mida nad aastal 2020 külastada soovitavad. Nende hulgast on eraldi välja toodud TOP 30 Eesti restoranide edetabel. Restoranigiid klassifitseerib restoranid viide kategooriasse: Global Master Level, Master Level, Very Fine Level, Fine Level ja Recommended Level. Meistritasemeni küündivaid restorane on Eestis nüüd kokku 9.

<strong>Sügisel Pärnusse? Selleks on veelgi enam põhjusi kui spaad ja Steffani</strong>

1 nädal ago
Spaahotellid, mida on sellest suvest alates Pärnus koguni üheksa, tasub üksteise järel ära proovida. Näiteks lastega peredele on Tervise Paradiisi veeparki lisandunud läbi õue kulgev toru. Avastama ootab värskelt avatud spaahotell Wasa Resort ning ajaloolist hõngu pakub Hedon. Saunu on eri spaahotellides kokku ligi 40. Kes publikurohkust ei pelga, võib oodata spaanädala eripakkumisi veebruaris.

Kesk-Aasia pärl Usbekistan

1 nädal ago
Raivo Haab, Germalo ReisidKunagine kauge vennasvabariik, mis oli peamiselt tuntud oma puuvillapõldude, tübeteikade, pilafipadade ja muidugi maailma ilusaimate keskaegsete linnade poolest, on teinud läbi suuri muutusi.

Ära enne Filipiinidele reisi, kui loed neid kolme soovitust

1 nädal 1 päev ago
„Pealinnas koli parem heaga lennujaama ligidale," soovitas sõber ja vaatas mulle lõbusalt, kuid kaastundlikult otsa. Pooleks aastaks kolida kuhugi, kus elab 22 miljonit inimest, saaste tõuseb taevani ja infastruktuur jätab kõvasti soovida? „Miks ei," mõtlesin enesekindlalt ja ignoreerisin sõbra soovitust, pealegi tulin siia vabatahtlikuna tööd tegema. Majutuse või lennupiletite eest muretsema ei pidanud. Keskendusin niisiis troopilisele kliimale, mangohooajale ja huvitavatele väljakutsetele.
Checked
13.11.2019 11:21
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.