Reisijuht.ee uudised

Vabatahtlikuna MALTAL | Pagan keset ristide merd

11 tundi 14 minutit ago
Rene Suurkaev on Eesti fotograaf, kes on juba mõnda aega elanud Maltale kuuluval Gozo saarel. Reisijuhi lugejatel on võimalus saada nii sõnas kui pildis osa sellest, mida ta seal täpsemalt teeb ja tunneb. Täna on teemaks religioon.
Rene Suurkaev

Ülevaade parimatest põgenemistubadest Eestis

21 tundi 27 minutit ago
Põgenemistubade populaarsus aina kasvab ning välja mõeldakse aina vägevamaid stsenaariumeid igale maitsele. Kas tuled niisama meelt lahutama, pead sünnipäeva või tahad kolleegidega väljaspool töökeskkonda midagi tõeliselt ägedat teha – põgenemistoas juba igav ei hakka!

Punase laevaga üle lahe

1 päev 16 tundi ago
Aeg-ajalt soovime me kõik argirutiinist välja murda. Nüüd, mil ka ilmad üha ilusamad, pakub suurepärast vaheldust meile nii lähedal asuv, samas paljude jaoks veel avastamata Helsingi.

Avalikud saladused, millest kruiisireisile minnes teadlik võiks olla

4 päeva 17 tundi ago
Esmakordselt kruiisile minejad saavad sageli suure elamuse osaliseks, sest elu laeval on täis pidusid ja üllatusi. Inimesed, kes sageli kruiisidel käivad, on märganud, et laevadel kehtivad nii mõnedki "avalikud saladused", mida teades on võimalik raha säästa ja rohkem lõbutseda. Kruiisikeskus paljastab neist mõned olulisemad.
Reisijuht.ee
Kontrollitud
27.04.2018 06:24
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima