Reisijuht.ee uudised

Puhka maailma kõige õnnelikumas riigis ehk Viis põhjust sel suvel Soome reisimiseks

2 päeva 3 tundi ago
Maailma kõige õnnelikum riik võtab teid soojalt vastu ning pakub võimalust veeta suvepuhkus Soome looduses. Lubage endale üks lõõgastav saunaskäik ning ujuge järves, nautides samal ajal valgeid öid. „Uus normaalsus" on Soomes hästi jõustunud ning suuri inimmasse siit ei leia. Juhul kui pidite kevadel veetma liiga palju aega siseruumides, on võimalik Soomes kaotatud aeg tasa teha ning täita kopsud maailma kõige puhtama õhuga.

MATKAD RIOS | Röövlite asemel nägime tee peal hoopis kaputsiinahve ning hiiglaslikku iguaani

3 päeva 3 tundi ago
Matkajate ning rannasõprade paradiis Rio de Janeirost rääkides tulevad inimestel kindlasti mõttesse karneval, jalgpall, favelad või Lunastaja Kristuse kuju, aga eriliseks muudab Rio ikkagi tema täiesti harukordne loodus — rannad, meri, graniitmäed ning nende nõlvadel kasvav tihe Atlandi vihmamets. Tänavu jaanuaris oma abikaasaga Riot külastades saime mõned matkad ja rannad omal nahal järele proovida.
Markus Holst

Kihnu saar väärib külastamist juba sel suvel

3 päeva 8 tundi ago
Neil, kellel puhkuseplaanid veel tegemata, tasub sõita üle mere ühele omanäolisemale saarele. Kihnu väike kogukond on täis tegusaid käsitöömeistreid, kalureid ja toiduvalmistajaid, et toita ja katta ära kõik see hulk uudistajaid, kes saarele saabuvad.

MATKAD RIOS | Väidetavalt on Vidigali endale maja soetanud isegi David Beckham isiklikult

4 päeva 3 tundi ago
Matkajate ning rannasõprade paradiis Rio de Janeirost rääkides tulevad inimestel kindlasti mõttesse karneval, jalgpall, favelad või Lunastaja Kristuse kuju, aga eriliseks muudab Rio ikkagi tema täiesti harukordne loodus. Rannad, meri, graniitmäed ning nende nõlvadel kasvav tihe Atlandi vihmamets on põhjus, miks Rio maastik on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Nad on justkui Rio vundament, ilma milleta oleks kõikide teiste komponentide lisamine võimatu.
Markus Holst

Sel suvel avasta Põltsamaad: pealtnäha vaikse väikelinna pealispinna all on palju huvitavat

5 päeva 8 tundi ago
Ehkki igaüks saab valida, kas näeb asju tumedates või helgetes toonides, tundub soojale ja päikselisele suvele otsa vaadates, et koroonakevadest on kasvanud välja ka midagi head. Pole ju paremat aega meie enda armsa Eestimaa avastamiseks. Millal sa viimati näiteks Põltsamaal käisid? Natuke süvenedes koorub pealtnäha vaikse väikelinna pealispinna alt palju huvitavat.
Kadri Eisenschmidt

SUUR GRAAFIK | Millistes riikides on koroonaviirus kontrolli all ehk kust Eestisse tulles pole karantiin vajalik?

5 päeva 11 tundi ago
Esmaspäeval viis valitsus uute nakkuste suhtarvu kooskõlla Euroopa Liidu keskmisega, mis on 16 juhtumit 100 000 elaniku kohta kahe nädala jooksul. Seoses sellega ei pea enam Eestisse reisides eneseisolatsiooni jääma Ühendkuningriigist tulijad. See tähendab, et tuginedes koroonaviiruse nakatunute suhtarvule peavad alates esmaspäevast, 6. juulist Eestisse sisenemisel jääma kaheks nädalaks eneseisolatsiooni Bulgaariast, Horvaatiast, Luksemburgist, Portugalist, Rootsist, Rumeeniast, Tšehhist saabujad.
Mart Nigola; Tarmo Paju
Checked
11.07.2020 20:55
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.