Reisijuht.ee uudised

Terviseameti uus piiriületaja deklaratsioon lihtsustab koroonapandeemia ajal piiriületust

3 päeva 8 tundi ago
Tarkvaraarendusettevõte Devtailor töötas koos Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse, Terviseameti ning Politsei- ja Piirivalveametiga välja Terviseameti iseteeninduse, kus saab riiki sisenedes esitada digitaalse piiriületaja deklaratsiooni. Digiankeet vähendab piiril pikki ankeetide täitmise järjekordi ning tagab kiirema andmevahetuse erinevate asutuste vahel.

VIDEO | Paide õpetajad käisid töövarjudeks Berliini koolis: projekt mõjus hästi kollektiivile ja koostegemisele

4 päeva 10 tundi ago
Ellen Rosimannus on Paide Hillar Hanssoo Põhikooli saksa ja inglise keele õpetaja, kelle kõrvaleriala on eripedagoogika. Sihtasutus Archimedes käis tutvustamas Erasmus+ programmi ning initsiatiivikad õpetajad soovisid välismaale õppima minna, et olukorda parandada. Õpetajad soovisid minna mõnda hästi korraldatud kaasava haridusega kooli töövarjudeks ja nii käidi Berliinis.

Insener Dresdenis: sakslaste ornung on kõigest stereotüüp

6 päeva 7 tundi ago
Kadi Varda on Tallinna Tehnikaülikooli lõpetanud ehitusinsener, kes käis Erasmusega Dresdenis tudeerimas. Erasmuse taskuhäälingus kirjeldab ta, miks soovis minna välismaale tehnikaülikooli, kuidas tema kursusel ei õppinud ühtegi sakslast, kuid õnneks kommuunikorteris elamine andis talle hoopis teistsuguse pilgu saksa kultuurile ja sakslastele.
Checked
23.11.2020 19:58
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.