Reisijuht.ee uudised

Spaakülastus on aina populaarsem jõulukink

18 tundi 30 minutit ago
Talve viimased kuud on pilkaselt pimedad ja tundub, justkui kõik töökohustused peavad enne aastalõppu tehtud saama. Sel ajal ei tohiks aga end ära unustada. Hea võimalus stressirohkel ajal on veeta paar tundi spaas või lubada endale mõnus meelipaitav hoolitsus. See on meeldejääv kingitus endale ja kaaslasele.

ÕUDSED LOOD | Kõige halvemad reisistsenaariumid läbi aegade

23 tundi 53 minutit ago
Loomulikult me läheme reisile heas usus ja oleme üsna kindlad, et kõik halvad asjad juhtuvad alati kellegi teisega. Inimestega, kellest uudised kirjutavad. Sest sinu kraamiga New Yorgis takso minema ei sõida, sina välismaal vangi ei satu ja rendiautoga õnnetust ei juhtu. Aga mis siis, kui just sinuga juhtub ühel päeval midagi? Siin on lahendused, mida teha pluss mõned nipid, kuidas neid olukordi ennetada.

Parim paik Jerevanis: mis maja see on, kus võid kohata nii John Malkovichi kui ka Arnold Rüütlit?

3 päeva 2 tundi ago
Armeenia pealinn Jerevan on vaatamist tulvil. Arhitektuuri poolelt on võimas nõukogude aja pärand kõrvuti alles ehitatavate magala tüüpi majadega, armsad kohvikud kõrvuti poolikuks jäänud hoonetega. Ka muuseume jagub, võtkem või armeenia alfabeedile aluse pannud Mashtots Matenaderani nime kandev muuseum. Kõik see öeldud, tunnistan, et käesolev lugu räägib hoopis muust. Nimelt ARARATi muuseumist.
Keiu Virro
Kontrollitud
18.11.2017 12:42
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima