Reisijuht.ee uudised

Petserimaa väike ime

5 tundi 47 minutit ago
Mõned rasked piisad kukkusid madalast hallist taevast, justkui oleks keegi kusagil meie saatust ette aimates paar pisarat poetanud, kui me mööda Vereteed Petseri kloostri peaväljaku äärsete kirikute poole tormasime.“Viimased inimesed lubame koobastesse kell 16,” kandis tuul meieni kloostri väravas seisnud ja aeglaselt-aeglaselt kassipoega silitanud munga rahulikud sõnad, nagu oleks meie käsutuses kogu maailma aeg.Tegelikult oli meil vaid kaks minutit, et jõuda ühest kirikuseinast avaneva ukseni, mille kohal kiri: “Sissekäik Jumala poolt loodud koobastesse”.
Silvia Pärmann

Kolm Venemaa avastamata pärlit, kuhu tahaksid sel suvel puhkama sõita

1 päev 6 tundi ago
Tallinn ja Peterburi pole kunagi varem olnud ühendatud nii hästi kui sel suvel, lisaks loendamatutele bussiliiidele alustas Nordica Tallinnast Peterburi lendamist üle-möödunud nädalal ja Venemaa suurim siselendude lennufirma Rusline tegi avareisi 22. mail. Mõlemad firmad plaanivadki jääda aastaringselt lendama ja kahe lennufirma peale kokku lubatakse nädalas kuni 28 lendu nädalas. Peterburist on nii rongi, busside kui Rusline’i siselendudega aga ülimugav avastama minna kirevat ja külalislahket Venemaad.

Diginomaadi päevaraamat: Internetijaht ja paradiisisaared

1 päev 23 tundi ago
Üha populaarsemaks muutuv asukohast mitte sõltuv eluviis pole ka eestlastele uudiseks. Neid rändureid võib nimetada mitmeti – diginomaad, digitaalne rändur, digirändur, digitaalne nomaad – leia ainult enda jaoks meeldivaim. Järjest rohkem inimesi veedab pikad talved soojemas kliimas ning teeb samal ajal tööd. Kuna hea internetiühendus on jõudnud Kagu-Aasiasse siis tihti eelistatakse just seda kanti – Tai või Malaisia saared, Indoneesia, Filipiinid või miks mitte Kambodža, on tihti digitaalsete nomaadide lemmikpaikadeks. Hea kliima, odav majutus ning suurepärane toit teevad olemise vägagi toredaks, kirjutab Travely.ee

Estravel sai maineka USA reisiagentuuride konsortsiumi liikmeks

3 päeva 6 tundi ago
Estraveli USA tütarettevõte Preferred Travel Services LLC sai Põhja-Ameerika suurima reisibüroode konsortsiumi Travel Leaders Network (TLN) liikmeks. Estraveli klientide jaoks tähendab see ligipääsu reisipakkumistele ja –soodustustele, mis kehtivad vaid USA ja Kanada turul. Tegemist on suure tunnustusega Estraveli tütarfirmale, kuna reeglina võetakse kontsortsiumide liikmeks ainult neid agentuure, kes on tegutsenud vähemalt kaks aastat.
Kontrollitud
29.05.2017 16:11
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog´u jälgima