Reisijuht.ee uudised

AQVA hotell ja spaa nüüd veelgi parem

2 päeva 16 tundi ago
AQVA hotelli ja spaa tuntuses eestlaste ja meie lähinaabrite seas ei ole midagi imestamist väärt. Peatselt oma 10. sünnipäeva tähistav puhkusehoone on kuulus oma suurepäraste saunade, veepargi, hotelli ja spaahoolitsuste poolest. Tegelikult on üsna ootamatu, et esimese väikese juubeli hakul võeti vastu otsus teha hotelli peamajas põhjalik uuenduskuur.

Sügisel puhka Värskas!

2 päeva 17 tundi ago
Lämmijärve kaldal asuvas Värska asulas paikneb klassikaline kuurort, Värska sanatoorium ja veekeskus, kus on võimalik kogeda täiuslikku hoolitsust koos meeldiva puhkusega nõiduslike männimetsade all puhta õhu käes.

Koht, kus mõnus lõõgastus võib olla nii spaaelamus kui ka nauding headest roogadest

2 päeva 21 tundi ago
Kui hubasus on eelistus, siis tasub teha üks lõõgastav spaapeatus pealinna külje all väikeses Lavendel Spa hotellis. Hotelli rahulikku ja õdusalt kodust miljööd oskavad hinnata privaatsust nautivad kliendid. Oma tagasihoidlikkuse ja vaikse olemisega veetleb hotell paljusid külalisi, kes tulevad taas rõõmuga oma lühemat või pikemat puhkust Lavendlissse veetma. Hoolimata sellest, et hotell ei hiilga luksusega, on see kui killuke Põhjamaist Provence´i, peidetud Viimsi südamesse, pakkudes oma külalistele lõõgastavaid hetki mõnusas saunakeskuses, suurepärast sööki mereandidest mahlaste streikideni restoranis LUU ning nautimisväärseid spaaprotseduure.

Tere tulemast Saka Mõisa!

2 päeva 23 tundi ago
Saka mõis - pankranniku pärl. Koht, kus kõrgel kaldal saavad kokku kultuuri- ja looduspärand: varemetest kerkinud neorenessanslik härrastemaja ja Eesti rahvuslikuks sümboliks valitud pankrannik.

Koduspaa, mis teeb sind saledaks ja kauniks: meresoola- ja vetikavann ning iluhooldused, mida pärast neid teha

5 päeva ago
Et end uueks nädalaks turgutada, sobib hästi spaa. Aga kuna ehk päris igal nädalavahetusel spaasse ei jõua, sobib ka koduspaa — näiteks vann. Aga selle asemel, et niisama soojas vees liguneda, pane see vanniskäik enda kasuks tööle! Soovid näiteks saleneda? Ajakirja Eesti Naine aastatetagune number õpetab, milline vann salenemisele kaasa aitab ja kuidas pärast vanni end kauniks teha.

Võluv romantika V Spa hotellis

6 päeva 18 tundi ago
Kui soovid oma kallimat üllatada millegi erilisega, siis moodsas V Spa hotellis on seda lihtne teha. Luksuslik mullivanniga deluxe-tuba, imeline roosiõitega kaunistatud vannituba ja mitmete mõnulemisvõimalustega lõõgastusmaailm on tõeliseks romantikaks justkui loodud.
Kontrollitud
21.09.2017 09:41
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog´u jälgima