Reisijuht.ee uudised

MAURITIUSE RANNAD | Vau-efekt igale maitsele garanteeritud!

4 tundi 54 minutit ago
Teisel pool ekvaatorit paikneval Saaremaast neljandiku võrra väiksemal Mauritiuse saare 177 kilomeetri pikkusel rannajoonel on ametlikel andmetel 117 avalikku randa. (Neile lisanduvad veel 12 avalikku randa, mis asuvad Mauritiuse riigi koosseisu kuuluval Rodrigues’i saarel.) Kuivõrd rannikuala on äärmiselt mitmekesine, leidub avastamisrõõmu ning vau-efekti kõikide erinevate maitse-eelistustega rannamõnude nautlejatele!
Kadri Org

Jordaania kõrbes berberite keskel

15 tundi 50 minutit ago
Mis tunne on kasvatada liivaluidetel turnides jalalihaseid, maitsta maa-aluses ahjus küpsetatud potirooga ja leida silmside kosmosega? Wadi Rumis rännanud reisisell jagab muljeid.
Robert Aps

VÄÄRT NIPID | 10 kavalat viisi, kuidas üksinda lennu- või bussireisil aega surnuks lüüa

4 päeva 2 tundi ago
Reisides tuleb ikka ette tundide kaupa lennujaamas passimist või bussis loksumist. „Jälle viis tundi ümberistumist?“ ahastad lennupileteid broneerides. „Kaheksa tundi bussis? Ma suren,“ mõtled. Kui lohutab, siis asi võiks olla palju hullem. Tegelikult on see aeg just paras selleks, et õppida ära midagi uut, täiustada oma hiilgavat teadmistepagasit, lugeda aastaid järjekorras seisnud raamatut või vaadata filmi.
Madle Timm

See reisiblogija poolt postitatud pilt näitab hästi ära, mis viisiga, kuidas me tänapäeval reisime, valesti on

4 päeva 4 tundi ago
"Sotsiaalmeedia mõjutaja" Patricia Alejos Monzon on pidanud end kaitsma inimeste ees, kes teevad maha tema Instagram postitatud pilti, kus ta ideaalse kaadri saavutamiseks seisab liikuva rongi eest, vahendab Daily Mail. Naist, kes on tänaseks elanud nii Austraalias, Hispaanias, Rootsis kui ka Saksamaal, süüdistatakse läbimõtlematult rumala pildi postitamises.
Kontrollitud
17.11.2018 14:45
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.