Reisijuht.ee uudised

PEREREIS BALTIKUMIS | Läti ja Leedu põnevaimad vaatamisväärsused

1 päev 2 tundi ago
Suviseid reise kavandades kaalume sageli kaugeid sihtkohti, odavaid reise Euroopas või ringreisi oma kodumaal, kuid kas me tunneme ikka kõiki naaberriikide peidetud reisiaardeid? Kes poleks käinud Riias või Vilniuses. Aga kas oled külastanud ka Cēsist, Gūtmaņalat või Varnikai looduskaitseala?
Kati Voomets, Rahaasjade Teabekeskuse juht

<strong>Kuus maitsvat põhjust, miks Hiinat külastada</strong>

4 päeva 4 tundi ago
Hiina on suur ja lai ning täpselt nii palju, kui seal on inimesi, on seal ka erinevaid maitseid. Igal piirkonnal on mõni oma trikk või tunnusroog, millega külalisi põlvist nõrgaks võtta. Toit on seal au sees ning meeldiv on see, et hiinlased ei karda katsetada. Veidrate maitsetega jooke, magustoite ja muid snäkke leiab sealt küllaga.

YALE'I DEEMONID | Samal ööl üritasin ma end sealsamas ühikatoas kardinapuu külge üles puua...

4 päeva 21 tundi ago
"Omaenda hävingu arhitekt". See on väga kaunis, inglise keelest toortõlgitud väljend. Olen tihti mõelnud, et kas see käib ka minu kohta. Kas ma olen omaenda hävingu arhitekt? Või on süüdi David? Äkki hoopis Yale ise? Või on "süüdi" mu vanemad, kelle teenitud raha ja kellelt päritud vaimuanded võimaldasid mul sinna kuulsasse USA ülikooli sisse saada ja siis õppima minna? Või on süüdi kauge tundmatu esivanem, kes mulle pärandas haprat psüühikat põhjustava geenikombinatsiooni?
Riina Ree-Hacuna
Checked
16.07.2019 16:47
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.