Reisijuht.ee uudised

SPAA TEEJUHT | Millises Eesti spaas suve pikendada?

14 tundi 35 minutit ago
Septembri algus üllatas meid etteaimamatult ilusate ilmadega ja nii kannatas veel esimestel päevadel mereski ujumas käia. Kuu teine pool on aga näidanud sügise tõelist palet ning üha sagenenud vihm ja tormituuled kutsuvad aina enam siseruumidesse lõõgastuma. See tähendab ainult üht – spaahooajale on antud ametlik stardipauk. Millised keskused on aga need, mida sel sügistalvisel hooajal kindlasti külastama peaks ja millega need külalisi võluvad?

TOP 7 | Salajane Hispaania: tõeliselt maagilised paigad, kus saad iseennast paremini tundma õppida

1 päev 8 tundi ago
Sajandeid on Hispaania lummavad maastikud, rikkalik ajalugu ja vapustav kultuur reisijaid ligi tõmmanud — võid seal kindel olla, et leiad end inspiratsioonist ümbritsetuna. Maailma juhtiv majutusportaal Booking.com* on välja otsinud seitse vähemtuntud paika Hispaanias, kus oma ainulaadseid huvisid avastada ja seeläbi iseend paremini tundma õppida.

FOTO JA VIDEO | Austraalia paarike avastas Saksamaalt vapustavalt kauni kose, kus saab end ka märjaks kasta

2 päeva 14 tundi ago
Kui oled sõitnud läbi sõjast räsitud Lõuna-Sudaani ja seejärel läbi Etioopia inimtühja soolakõrbe, mis on ühtlasi ka Maa üks kõige kuumemaid ja kuivemaid paiku, siis ei kõla Saksamaal asuvas metsas peituv 200 meetrit kõrge kosk üldse niivõrd põnevana. Vähemalt nii väidab austraallanna Bridget Thackwray, kes koos oma kallima Topher Richwhite'iga loodab kolme aastaga terve maailma läbi rännata, otsides ühtlasi erinevatest riikidest vähekülastatud paiku.

FOTO JA VIDEO | Kummaline kogemus: British Airlines'iga lennanud meesterahvas tõdes, et kõik, mis vähegi sai katki olla, seda ka oli

5 päeva 7 tundi ago
Tundub, et lisaks sellele, et British Airwaysi piloodid streigivad, on sama hakanud tegema ka lennufirma kliendid. Vähemalt hiljuti sai pettumust valmistava kogemuse osaliseks inglane Mark Chalk, kes maksis oma lennupileti eest, mis viis ta Mumbaist Londonisse, 850 inglise naela, aga sai vastutasuks ühe halva uudise teise otsa, vahendab The Sun.

Toidublogija Silja Luide soovitab suurepäraseid söögikohti, mida Võrumaale sattudes kindlasti külastama peaks

5 päeva 10 tundi ago
Mul oli suur rõõm viibida augusti alguses kaks päeva Võrumaal ja annan mõnest sealsest eriti toredast kohast ka väikese ülevaate. Loomulikult vääriksid kõik need südame ja hingega oma tööd tegevad tootjad, kasvatajad, talunikud jne igaüks eraldi postitust, aga siis võtaks see nädalaid aega. Niigi on juba reisist nädalaid mööda läinud... Kuid proovin neid edaspidi võimaluste piires ka ükshaaval lähemalt tutvustada kas blogis või leheveergudel.
Silja Luide
Checked
19.09.2019 00:32
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.