Reisijuht.ee uudised

12 asja, mida lennuteenindajad soovivad, et reisijad teeksid

8 tundi 1 minut ago
Lennureisid võivad tekitada palju stressi. Muremõtetega tegeledes võib ümbritsev täiesti teisejärguliseks muutuda ja isegi elementaarsed viisakusreeglid ununeda. Jah, lennuteenindajad on selleks, et tagada reisija turvalisus ja heaolu terve lennureisi vältel, kuid selleks, et seda lihtsam teha oleks, on lennuteenindajad kirja pannud mõned soovitused, mis aitavad kaasa hea reisikogemuse saamisele.

Täna algas MATKA | Eesti esindatus Põhjamaade suurimal turismimessil on üle aastate suurim

1 päev 2 tundi ago
Täna avasid EASi turismiarenduskeskuse direktor Margus Sameli ja Soome riikliku turismiturundusorganisatsiooni Visit Finland direktor Paavo Virkkunen Helsingi messikeskuses Põhjamaade suurima turismimessi MATKA. Messil võistleb Soome reisihuviliste tähelepanu eest sel aastal 91 riiki, Eesti on messi partnermaa, mis tähendab fookust meie turismipakkumistele messialal ja lavaprogrammis, samuti messi uudiskirjades ja sotsiaalmeedias.

TOP 20 | Parimad reisisihtkohad aastaks 2020

4 päeva 8 tundi ago
Uue aasta esimesel kuul avaldavad paljud reisivlogijad videoid soovitustega, kuhu reisida alanud aastal. Jaanuari alguses avaldasime tuntud reisivlogija Iz Harrise soovitused, täna aga saad vaadata, kuhu soovitab sel aastal reisida reisifoto- ja videograaf ning reisisaate juht Alex the Vagabond.

Üksikema Sille otsustas, et aitab pimeduses kannatamisest, läks lastega Tenerifele talvituma ja ei kahetse sekunditki

5 päeva 21 tundi ago
"Kas ma pean siis tõesti aastakümneid jutti elama nagu Vargamäe Andres, kuni muutun rügamisest, külmast ja pimedusest tigedaks," esitab Sille Kroon vastuküsimuse neile, kes uurivad nelja lapse üksikemalt, miks ta ostustas Tenerifele talvituma minna. Järgmiseks muidugi küsitakse, kuidas on lood laste kooliga ja kas ta seal rahaliselt ikka saab hakkama.
Eve Kallaste

Kuidas kindlustada reisile minnes hinnalisem tehnika?

1 nädal ago
Kuigi tänapäeva nutitelefonide kaamerad väga heal tasemel, siis sageli võetakse siiski reisile kaasa lisaks kvaliteetne fotoaparaat või videokaamera. Pagasile lisab väärtust ka kaasas olev mobiiltelefon ja sülearvuti. Selleks, et reisikindlustus saaks vastavalt reisiplaanidele tehtud, annab nõu IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste.
Checked
17.01.2020 17:59
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.