Reisijuht.ee uudised

Tupenurmest läbi Tussi metsa Munnimäele. Veidrate nimedega kohad Eestis: mida seal teha ja näha saab?

1 päev 1 tund ago
Eestis on tõeliselt väekaid ja punastama panevaid kohanimesid, mida viisakamad suud ei taha väljagi öelda. Siiski tuleb mõne nime puhul oma tõekspidamised ümber hinnata — siivutud mõtted, mis neid nimesid lugedes tekivad, on ainult lugeja enda peas. Algupäraselt tähendavad need hoopis muud. Samas on meil ka välismaalt laenatud või niisama huvitavaid nimesid, mis samuti tähelepanu väärivad. Vaatame mõned huvitavamad näited üle. Kas oled nendes kohtades ise käinud?

Sisserändajate elu Eestis | Celal Türgist: teil võib olla raha või suured majad, aga kui teil ei ole vabadust, ei saa te hästi elada

2 päeva 17 tundi ago
Reisijuht avaldab koostöös Eesti Pagulasabiga sarja lühifilme sisserändajate elust ja kohanemisest Eestis. Filmide eesmärk on tuua eestlastele lähemale ja saada paremini tuttavaks nendega, kellega elame kõrvuti, kuid kelle lood jäävad tihti kaugeks ja võivad teadmatuse tõttu tekitada umbusku ja võõristust.

Setomaa turismitalus tunnustati ettevõtjaid ning jagati auhindu

4 päeva 2 tundi ago
12. oktoobri õhtupoolikul jagati Meremäel Setomaa Turismitalus välja Setomaa valla aasta ettevõtlustunnustused. Aasta ettevõtja tiitel läks Jalmar Vabarna ettevõttele Folk Massidesse, kes viis ellu suurprojekti ehitades välja omanäolise välilava ning korraldas pea pooled suvised kultuurisündmused Setomaal.
Sander Rajamäe
Checked
17.10.2021 11:25
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.