Reisijuht.ee uudised

<div>Üks võimalus miljonist! Kuidas saab juhtuda, et reisija istub valele lennukile ja sõidab hoopis teise kohta, kui pilet ostetud?</div>

2 päeva 6 tundi ago
Turvakontroll, pardakaart ja kõik muu peaks olema piisav garanteerimaks, et istud õigele lennukile ja lendad suunda, kuhu plaanitud. Hiljuti juhtus piinlik lugu, kui Los Angelesest startinud lennuk oli juba kaheksa tundi sõitnud Tokyo suunas, kui selgus, et pardal on reisija, kes seal olema ei peaks. Lennuk pöörati ümber ja mindi tagasi, aga kuidas sellised asjad tegelikult üldse juhtuda saavad?

Unistad puhkusereisist, aga ei taha väga palju maksta? Need on kaks lehekülge, kust leida parimad lennupakkumised

2 päeva 11 tundi ago
Vahet pole, kas sinu eesmärgiks on skoorida parimad istekohad lennukis või hoopis võimalikult soodne hind, tasub uurida välja, mida soovitavad eksperdid, et muuta reis lihtsamaks ja nauditavamaks. Puhkusereisi planeerides on aga üks kõige olulisem ülesanne, mis võib kas muuta reisi suurepäraseks või selle täielikult rikkuda: parima reisipakkumise leidmine.

SUUR PAKKIMISÕPETUS | Kuidas reisida kergelt ja organiseeritult?

3 päeva 9 tundi ago
Reisikohvri pakkimine on alati suuremat sorti ettevõtmine, isegi kogenud matkasellile. Kui natuke googeldada või reisiteemalisi saite uurida, leiab ikka igasuguseid soovitusi. Siin mõned järele proovitud nipid, mida võin ise julgelt soovitada. Mina püüan jälgida motot „kuidas reisida kerge kohvriga ning olla organiseeritud“. Viimane punkt on küll aeg-ajalt keeruline, aga hakkama saab.
Meelike Eenpuu-Villup

Need üheksa paika Ameerikas on valmis maksma, et sinna kodu rajaksid

3 päeva 14 tundi ago
Üha rohkem ameeriklasi kolib suurlinnadesse ja nii on hakanud maapiirkondade linnad — ja mõnikord isegi osariigid tervenisti — hakanud otsima uusi võimalusi, kuidas inimesi maapiirkondadesse tagasi meelitada. Kui aastal 1910 elas 54% ameeriklastest maapiirkondades, siis aastaks 2010 oli nende osakaal kukkunud 19 protsendini.
Fotod Pinterest

<div>Reisidiilid.ee nädala superpakkumised: Gruusia 75€, Amsterdam 116€, erinevad Tai sihtkohad 353€!</div>

6 päeva 13 tundi ago
Reisidiilid.ee toob Reisijuhi lugejateni ülevaate nädala parimatest lennupiletite sooduspakkumistest! Käesoleval nädalal on võimalik soetada soodsad lennupiletid Lätti, Inglismaale, Saksamaale, Austriasse, Poola, Hollandisse, Slovakkiasse, Prantsusmaale, Horvaatiasse, Itaaliasse, Prantsusmaale, Aserbaidžaani, Gruusiasse, Kreekasse, Araabia Ühendemiraatidesse, Venemaale, Norra, Taani, Ukrainasse, Rumeeniasse, Makedooniasse, Türki, Taisse, Hongkongi, Indoneesiasse, Singapuri, Vietnamisse, Filipiinidele, Austraaliasse, Malaisiasse, Indiasse ja USAsse.

Eksootiline puhkus võib muutuda õudusunenäoks: loe, milliseid jubedaid parasiite toovad inimesed reisidelt Eestisse kaasa!

1 nädal ago
Inimene on looduse kõige edukam projekt — ideaalne keha, atraktiivne välimus, vaimukus ja võime rääkida annavad inimesele teiste organismidega võrreldes selge eelise. Selle kõrgelt arenenud organismi meeli köidavad kaunid vaated, eksootilised taimed ja loomad ning naudinguid pakub suplus kuuma päikese all või jalutuskäik troopilises vihmametsas. Eksootiliste elamuste saamiseks ja lõõgastumiseks ei ole midagi paremat kui soojamaareis. Kuid iga nauding peidab endas ohtu ja nii võib ka eksootiline puhkus mõningatel juhtudel muutuda jubedaks õudusunenäoks.
Jelena Rudzko

Göteborg – pealinna varju jäänud Rootsi lihvimata teemant

1 nädal ago
Ligi 573 000 elanikuga Lõuna-Rootsis asuv Göteborg on suuruselt teine Rootsi linn. Vaatamata suurlinna tiitlile, valitseb Kattegati rannikul asuvas Göteborgis siiski rahulik tempo, kus kesklinnas ning seda ümbritsevates linnajagudes on parim liikuda jala. Toome teieni viis soovitust, mida tasub teha legendaarse Rootsi automargi Volvo sünnilinnas olenemata sellest, kas reisite sinna pere või sõpradega.
Kontrollitud
19.01.2018 02:40
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima