Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2017-03-23

5 päeva 16 tundi ago
Tutvustame koos toimetaja Katre Paloga ajakirja Eesti Looduse märtsinumbrit. Keskendume esmajoones Katre enda kirjutatud poleemilisele artiklile „Harjutades riigikaitset, kaotame Nursipalu senised loodusväärtused“, aga räägime ka mõnest muust kirjutisest. (Toomas Jüriado.)
automaag

Loodusajakiri 2017-03-16

1 nädal 5 päeva ago
Kirjanik ja loodusemees Juhani Püttsepp räägib oma lugude sarjast “Üks Eesti paigake” ajakirjas Eesti Loodus: kuidas tekkis selle sarja mõte, millest on juba kirjutatud ja kuhu siirdutakse lähitulevikus. Omaette väärtus on alati lugude juures olevad Ingmar Muusikuse suurepärased fotod. (Toomas Jüriado.)
automaag

Loodusajakiri 2017-03-09

2 nädalat 5 päeva ago
Jätkub jutt Tartu ülikooli ajaloo ja arheoloogia instituudi doktorandi Martin Malvega mõneti jubedal teemal: avastustest, mis tehtud arheoloogilistel kaevamistel hukkamispaikadest leitud kolpade ja luude uurimisel. Malve on sel teemal kirjutanud aasta esimese Horisondi kaaneartikli „Millest kõnelevad Tallinna võllamäe koljud?“. (Toomas Jüriado.)
automaag

Loodusajakiri 2017-03-02

3 nädalat 5 päeva ago
Tartu ülikooli ajaloo ja arheoloogia instituudi doktorant Martin Malve räägib teemal, mis võib mõnegi kuulaja panna õlgu võbistama: arheoloogilistel kaevamistel leitud kolpade ja luude uurimisel tehtud avastustest, kusjuures juttu on esmajoones minevikust pärit kurjategijate luustikest. Malve on kirjutanud sel teemal aasta esimese Horisondi kaaneartikli „Millest kõnelevad Tallinna võllamäe koljud?“. (Toomas Jüriado.)
automaag
Kontrollitud
29.03.2017 01:26
Looduse eluringis on oma koht nii elul kui surmal ja selle viimase osas on kahjuks suur “roll” inimtegevusel.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog jälgima