Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2017-05-25

4 päeva 7 tundi ago
Loodusajakirjal on ilmunud 12. venekeelne almanahh Gorizontõ Estonii. Tegemist on aperioodilise väljaandega, mida hakati välja andma 2003. aastal. Teemaks on seekord valitud Eestis tehtud teadus – alates aegadest, kui Tartus loodi Eesti looduseuurijate selts, kuni tänapäevani välja. Almanahhist räägib selle peatoimetaja Toomas Tiivel.
admin

Loodusajakiri 2017-05-18

1 nädal 4 päeva ago
1. märtsist on Loodusajakirja vastutav väljaandja Riho Kinks, kes varem on töötanud pikka aega Eesti ornitoloogiaühingus. Ta räägib saates veidi oma taustast ja tutvustab ajakirja Eesti Loodus mainumbri mõnda olulisemat lugu. (Saatejuht on Toomas Jüriado.)
automaag

Loodusajakiri 2017-05-11

2 nädalat 4 päeva ago
Räägime Loodusajakirja püsiautori, metsamehe ja loodusretkejuhi Vahur Sepaga. Mitu Vahur Sepa kirjutist on ilmunud praeguseks paraku juba ilmumise lõpetanud Loodusesõbras; nüüd on Sepa lugusid igas Eesti Metsa numbris. Viimati kirjutas ta aasta loomast metskitsest. (Saatejuht on Toomas Jüriado.)
automaag

Loodusajakiri 2017-05-04

3 nädalat 4 päeva ago
Horisondi märtsi-aprillinumbri kaaneartikli „Antimikroobsed ained 21. sajandi hakul“ autorid Tartu ülikooli tehnoloogiainstituudi professor Tanel Tenson ja doktorant Ülar Allas räägivad, miks on meie ümber nii palju antibiootikuresistentseid baktereid ja kuidas käituda nii, et neid veelgi juurde ei tekiks. (Toomas Jüriado.)
automaag
Kontrollitud
29.05.2017 18:11
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog´u jälgima