Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2019-06-20

6 päeva 15 tundi ago
Ajakirja Eesti Mets suvenumbrist saab lugeda: Paluküla Hiiemäest; intervjuud metsakasvataja ja dendroloogi, raamatu „Dendroloogia ja pargindus“ autori Eino Laasiga; Kaugmetsaomanike liidu tegemistest; Eesti mööblitootjate mõttekeskusest Tsenter; raierahu poolt- ja vastuargumentidest; leevendusveekogudest; üraskiründest ja paljust muustki. Ajakirja tutvustab peatoimetaja Kristiina Viiron.
admin

Loodusajakiri 2019-06-13

1 nädal 6 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus juuninumbris kirjutab entomoloog Villu Soon Eesti mesilastest. Kutsusime ta saatesse külla – mesilastest rääkima. Saame teada, umbes kui palju mesilaseliike Eestis elab; kuidas elavad erakelulised mesilased ja kes teeb oma pesa tühjaks jäänud teokarpi.
admin

Loodusajakiri 2019-06-06

2 nädalat 6 päeva ago
Eesti Loodus juuninumber keskendub loodusvaatluse-teemale. Ajakirjast leiab ülevaate määrajatest, teatmikest, portaalidest ja nutirakendustest, mis abistavad loodusvaatlejat; Veljo Runneli artikli „Kas looduse vaatlemine on harrastus või teadus?“; rikkaliku fotomaterjaliga illustreeritud loo Eesti mesilastest; Juhan Javoiši intervjuu keskkonnaekspert Kristjan Piirimäega ja palju muudki. Ajakirja tutvustab Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk.
admin

Loodusajakiri 2019-05-30

3 nädalat 6 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets kevadnumber teeb ülevaate vääriselupaikade inventeerimise hetkeseisust. Saates on külas Eesti loodusuurijate seltsi vääriselupaikade inventeerija ja projektijuht Renno Nellis, kellega räägime vääriselupaikade säilimise olulisusest.
admin
Checked
27.06.2019 01:35
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.