Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2019-08-22

1 päev 14 tundi ago
Ajakirja Eesti Mets suvenumbris kirjutatakse Võrumaa kutsehariduskeskuse puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskust Tsenter. Kutsusime saatesse külla Tsentri tootearenduse arendusjuhi Mart Nilsoni, kellelt uurime, millega Tsenter tegeleb ja kes on oodatud kompetentsikeskuse Väimelas asuva kontori uksest sisse astuma.
admin

Loodusajakiri 2019-08-15

1 nädal 1 päev ago
Tartu Ülikooli mükoloogiateadur Irja Saar kirjutab ajakirja Eesti Loodus augustinumbris aasta seenest. Kutsusime Irja Saare saatesse külla, et rääkida tava-soomustindikust ning mõeldes sügisesele seenekorje-hooajale, kordame üle ka mõned triviaalsed tõed.
admin

Loodusajakiri 2019-08-08

2 nädalat 1 päev ago
Ajakirja Eesti Loodus augustinumber keskendub seeneriigile: lugeda saab nii söögi- kui majaseentest, aga ka seentest, kelle „kasvupinnaseks“ on inimene; põhjalikuma vaatluse all on aasta seen tava-soomustindik. Lisaks saab lugeda Eesti ilmateenistuse raskest lapsepõlvest; Kadrioru tammedest; seeneteadlastest Tšiilis ning intervjuud Eesti taimede ja seente ühe parima tundja Tõnu Ploompuuga. Ajakirja tutvustab Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk.
admin

Loodusajakiri 2019-08-01

3 nädalat 1 päev ago
Ajakirja Eesti Mets suvenumbris kirjutavad Tartu ülikooli zooloogia osakonna teadurid leevendusveekogudest, mille rajamine vähendab metsakuivenduse negatiivset mõju kahepaiksetele ja vee-suurselgrootutele. Saates on külas üks artikli autoritest, Liina Remm.
admin
Checked
24.08.2019 01:50
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.