Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2020-04-02

2 päeva 5 tundi ago
Ajakirja Eesti Loodus aprillinumber keskendub meie põlistõugudele, kuid lugeda saab ka lihatootmise keskkonnamõjudest, tehislihast, borderkollist, putukatest kui inimese põlisest toidust, ilmarekorditest ning karulaugust. Ajakirja tutvustab Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-03-26

1 nädal 2 päeva ago
Stuudios on külas Horisondi peatoimetaja Ulvar Käärt, kaasas ajakirja värske, märtsi-aprilli number, millest saab lugeda nii seljaajutraumade võimalikust ravist; veekriisist; linnaloomade sugulisest valikust; Schrödingeri kassi paradoksist kui ka Vepsamaast; samuti intervjuud Eesti kirjandusmuuseumi rahvaluule arhiivi juhi Risto Järvega. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-03-19

2 nädalat 2 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets kevadnumbrist saab lugeda nii uudsest Bioatlasest kui ka arutelu huntide, karude, põtrade ja metskitsede arvukuse teemal; samuti pikemat usutlust Ülo Viilupiga ning Eesti maaülikoolis läbi viidud turberaie uuringust. Ajakirja tutvustab Eesti Metsa peatoimetaja Kristiina Viiron. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-03-12

3 nädalat 2 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus märtsinumbrist saab lugeda šaakalist, uustulnukast Põhja-Euroopas. Saates on külas Peep Männil Keskkonnaagentuurist, kellelt uurime, miks šaakal on viimastel aastakümnetel asustanud uusi regioone; kas Eestis leidub šaakali jaoks elupaiku ning kas sarnaselt linnarebastele võiksid linnaeluga kohaneda ka šaakalid? Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin
Checked
04.04.2020 15:37
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.