Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2018-08-02

1 nädal 5 päeva ago
Ajakirja Horisont 4. numbris kirjutab Helen Rohtmets-Aasa õige pea valmivast rahvusatlasest. Rahvusatlasest räägimegi: külas on atlase koostaja, Tartu Ülikooli inimgeograaf Taavi Pae. Kuuleme, kui mahukas saab olema meie esimene rahvusatlas ning milliseid kaarte-haruldusi võib sellest leida: näiteks tuleb juttu väliseesti kirjanikust Enn Nõust ja 1947. aastal Rootsis välja antud Eesti kaardist.
admin

Loodusajakiri 2018-07-26

2 nädalat 5 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets suvises numbris kirjutab Viio Aitsam väiketootjatest, kes valmistavad kuusest salve, siirupeid, kuuseokkaõli, tinktuure ja mida kõike veel… Saates on külas farmakognoosia professor Ain Raal, kellelt uurime, kui palju kasutati kuuske rahvameditsiinis ja milliseid tulemusi on andnud teadusuuringud.
admin

Loodusajakiri 2018-07-19

3 nädalat 5 päeva ago
Ajakirja Horisont juuli-augustinumbrist saab lugeda nii kollatutt-kakaduust kui kvantarvutist, Mait Müntelist ja keeleõppest, ohtlikust ilmast, Eesti esimese rahvusatlase koostamisest, filantroopilisest rassismist, Gaia kosmoseteleskoobist ning paljust muustki. Saates teeme Horisondi peatoimetaja Ulvar Käärtiga ülevaate värskest ajakirjanumbrist.
admin
Kontrollitud
15.08.2018 06:22
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.