Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2019-12-05

1 nädal ago
Ajakirja Eesti Loodus detsembrinumbri läbivaks teemaks on eesti keel. Lugeda saab, kuidas taimed ja loomad saavad eestikeelse liiginimetuse; milline on Kohtla-Järve nime tekkelugu; rahvapärastest ja murdekeelsetest olendinimedest ning Soomaa soonimedest. Pikk intervjuu on Eesti keele ajaloo ja murrete professori akadeemik Karl Pajusaluga. Ajakirja sisu tutvustab Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk.
admin

Loodusajakiri 2019-11-28

2 nädalat 1 päev ago
Ajakirja Eesti Mets sügisnumbrist saab lugeda ülevaadet metsanduse arengusuundumustest ja –kavadest Euroopas. Lähtudes artiklist räägime, kuidas soomlased metsi majandavad. Saates on külas Eesti maaülikooli õppejõud Kalle Karoles.
admin

Loodusajakiri 2019-11-21

3 nädalat 1 päev ago
Ajakirja Horisont 6. numbrist saab lugeda radoonist; salapärasest viiendast maitsest – umamist; romadest Eestis; Struvest ja Tennerist; eestikeelse ülikooli sünnivaldusest; Etioopiast; Läti iseseisvuse sünnist ja paljust muustki. Intervjuus Tartu ülikooli õpperektori Aune Valguga arutletakse rahvusülikooli mõiste ja eestikeelsuse üle. Ajakirja tutvustab Horisondi peatoimetaja Ulvar Käärt.
admin
Checked
13.12.2019 09:53
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.