Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2017-09-14

6 päeva 22 tundi ago
Selle nädala lõpus toimub Palamuse laada raames Eesti tänavuste raievõistluste sarja viimane osavõistlus TOP 10. Kuidas raievõistlusi peetakse ja millistel üksikaladel võisteldakse, selgitab ajakirja Eesti Metsa autor, Luua metsanduskooli kommunikatsioonijuht Toomas Kelt.
admin

Loodusajakiri 2017-09-07

1 nädal 6 päeva ago
Eesti maaülikooli metsaentomoloog Kaljo Voolma räägib hobukastani-keerukoist, tillukesest liblikast, kes rikub viimastel aastatel meie parkidesse istutatud hobukastaneid. Balkani poolsaarelt Ohridi järve piirkonnast pärit kahjur kirjeldati alles 1986. aastal, ent alates 1989. aastast on ta pöörase kiirusega levinud, ilmselt suuresti inimese tahtmatul kaasabil. Keerukoist kirjutab Voolma ka Eesti Looduse augustinumbris.
admin

Loodusajakiri 2017-08-31

2 nädalat 6 päeva ago
Saate külaline on ajakirja Horisont rubriigi „Siit- ja sealtpoolt horisonti“ praegune põhiautor Piret Pappel. Räägime, kuidas zooloogi haridusega Paplist on saanud teadusajakirjanik ja mida ta sel alal siiani teinud on, samuti tema viimases Horisondis ilmunud lugudest.
admin

Loodusajakiri 2017-08-24

3 nädalat 6 päeva ago
Toimetaja Katre Palo tutvustab Eesti Looduse augustinumbrit, mis on suuresti putukateemaline. Juttu tuleb sihktiivalistest ehk ritsikatest ja tirtsudest, hobukastaneid kahjustavast keerukoist, aasta liblikast sini-paelöölasest ning sirelastest, aga ka harivast intervjuust farmakognoosiaprofessori Ain Raaliga, matkale sobivates nõudest ning äikese tekkest ja eri tüüpidest. Ajakirjaga koos ilmus ka CD-plaat „Hääled öös“.
admin
Kontrollitud
21.09.2017 08:40
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog´u jälgima