Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2019-04-25

11 tundi ago
Ajakirja Horisont märtsi-aprilli number keskendub keskaegse Eesti linnaelule. Saates on külas Arvi Haak, Tartu linnamuuseumi arheoloog ja Tartu ülikooli teadur, kellega räägime Tartust 13. sajandil: uurime, kui suurel alal linn toona asus; kui palju võis olla linnaelanikke ja mis valdkondades tegutseti.
admin

Loodusajakiri 2019-04-18

1 nädal ago
Ajakirja Eesti Loodus aprillinumber on fookusesse võtnud loodushoidliku kodu, kuid lugeda saab ka rohelise kontori sertifikaati omavast Tartu loodusmajast. Saates räägime Tartu loodusmaja juhataja Janika Ruusmaaga, milliseid keskkonda säästvaid lahendusi nende majas kasutatakse.
admin

Loodusajakiri 2019-04-11

2 nädalat ago
Ajakirja Eesti Loodus aprillinumber keskendub loodushoidliku kodu teemale: saab lugeda, mida tähendab ökoloogiline ehitus; kuidas kasutada pilliroogu, põhku või lina hoonete soojustamisel; kirjutatakse ka haljaskatustest ja põlistest taluaia taimedest ning paljust muustki. Ajakirja tutvustab MTÜ Loodusajakiri vastutav väljaandja Riho Kinks.
admin

Loodusajakiri 2019-04-04

3 nädalat ago
Ajakirja Eesti Mets kevadnumbrist saab lugeda usutlust Eesti metsa- ja puidutööstuse liidu juhatuse esimehe Jaak Niguliga; vääriselupaikade inventeerimisest; debatti harvesteri teemal; hundi arvukuse geneetilisest uuringust ja paljust muustki. Ajakirja tutvustab Eesti Metsa peatoimetaja Kristiina Viiron.
admin
Kontrollitud
25.04.2019 20:44
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.