Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2019-10-17

6 päeva 4 tundi ago
Saates on külas Tartu ülikooli terioloogia vanemteadur Jaanus Remm, kellelt kuuleme, mis paneb suurkiskjaid pikki vahemaid läbima; mitu ökodukti on Eestimaal ja miks toimiv rohevõrgustik on hea nii loodusele kui inimestele.
admin

Loodusajakiri 2019-10-10

1 nädal 6 päeva ago
Ajakirja Horisont 5. numbrist saab lugeda ülevaadet ingerisoomlaste lähiajaloost: millal soomlased Ingerimaale elama asusid ning millised olid nende enesemääramispüüdlused 100 aastat tagasi. Samuti kirjutatakse rahvuspõhisest represseerimisest, päästeoperatsioonist ning tagasisaatmisest Nõukogude Liitu. Saatekülaliseks on artikli autor, folklorist Taisto-Kalevi Raudalainen.
admin

Loodusajakiri 2019-10-03

2 nädalat 4 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus oktoobrinumber keskendub Eesti suurkiskjatele: hundile, karule ja ilvesele. Lisaks saab lugeda Põhja-Ameerika lääneranniku kõrbetest, biokilest, vananaistesuvest ning ökofüsioloogi vaadet taimelehele. Ajakirja tutvustab Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk.
admin

Loodusajakiri 2019-09-26

3 nädalat 6 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets sügisnumbris on vaatluse alla võetud, kuidas otsus Narva elektrijaamades taas senisest suuremas mahus puitu põletama hakata mõjutab metsaomanikke; lisaks saab lugeda kaitseväe harjutusväljakutest; metsanduse arengusuundumustest Euroopas; mändi kimbutavatest uutest okka- ja võrsehaigustest ja kährikust. Ajakirjas on ka kaks pikemat persoonikeskset lugu: intervjuud keskkonnaministeeriumi nõuniku Hanno Zingeliga ja tänavuse parima metsamajandaja Ardi Allikmetsaga. […]
admin
Checked
23.10.2019 12:45
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.