Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2020-10-22

1 päev 23 tundi ago
Ajakirja Horisont 5. numbris kirjutab etnoloog ja sotsiaalantropoloog Aimar Ventsel etnilistest konfliktidest Kasahstanis. Kutsusime Aimar Ventseli saatesse külla, et lahti rääkida, kuidas on Kasahstanist kujunenud väga paljurahvuseline riik ning mis rahvustesse suhtuvad kasahhid soosivalt ja kelle peale vaadatakse kui külalistele.
admin

Loodusajakiri 2020-10-15

1 nädal 1 päev ago
Ajakirja Eesti Loodus oktoobrinumbrist saab lugeda, miks toitu varuvatel lindudel on aju hipokampus suhteliselt suurem kui neil lindudel, kes toiduvarusid ei kogu. Kutsusime artikli autori, TÜ ökoloogia- ja maateaduse instituudi linnuökoloogi Marko Mägi saatesse külla, et rääkida lindudest, kes koguvad talvevarusid ning teha juttu ka neist lindudest, kes on spetsialiseerunud võõraste talvevarude söömisele. Saadet juhib […]
admin

Loodusajakiri 2020-10-08

2 nädalat 1 päev ago
Oktoobrikuisest ajakirjast Eesti Loodus saab lugeda, kuidas valmistuvad talveks linnud ja kuidas taimed; Marju Kõivupuu kirjutab sügisest rahvapärimuses ning intervjuus psühholoog Aija Kalaga uuritakse, kas kaamosemeeleolu on inimeste talveuni? Veel saab lugeda Mustajõe ojast, uuematest ilmarekorditest, Pakamäest, krookusnarmikust ja paljust muustki. Ajakirja tutvustab ajakirja Eesti Loodus peatoimetaja Toomas Kukk.
admin

Loodusajakiri 2020-10-01

3 nädalat 1 päev ago
Ajakirja Eesti Mets sügisnumbris kirjutatakse sellest, et püsielupaikade piirid on küll paigas erinevatel kaardirakendustel, kuid looduses võivad need maaomanikule ähmaseks jääda. Veel saab lugeda intervjuud uue põlvkonna metsakasvataja Risto Kiisaga; tormiõrnadest, valede võtetega majandatud metsadest; raiespordist; Misso mehest Ärnist; maastikupõlengutest maailmas ja mustast pässikust. Ajakirja tutvustab Eesti Metsa peatoimetaja Kristiina Viiron. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin
Checked
24.10.2020 08:39
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.