Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2020-02-20

3 päeva 6 tundi ago
Saates on külas TÜ loodusressursside õppetooli doktorant Triin Kaasiku. Räägime, kes kuuluvad niidukahlajate linnurühma; kes käivad nende pesi rüüstamas ja miks oleks niidukahlajate elu parem, kui Eestis oleks rohkem hunte. Saatejuht on Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-02-13

1 nädal 3 päeva ago
Kahes järjestikuses ajakirja Horisont numbris kirjutavad astronoom Tõnu Viik ja geodeesiateadlane Jüri Randjärv Struve ja Tenneri teekonnast maa kuju mõõtmiseni. Saates on külas Tõnu Viik, kellelt kuuleme, kelle eestvedamisel jõudis Struve geodeetiline kaar maailma kultuuripärandi nimistusse ja kuidas Auvere mõisavalitseja pojast Carl Tennerist sai oluline Tsaari-Venemaa topograafia arendaja. Saatejuht on Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-02-06

2 nädalat 3 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus veebruarinumber on merekeskne: lugeda saab põhjalikku ülevaadet Fabian Gottlieb von Bellingshauseni ekspeditsioonist Lõuna-Jäämerele; Eesti mereala tuleviku kavandamisest; nahkhiireuuringutest merel; mereheinakoosluste taastamisest rannikumeres, aga ka niidukahlajate arvukuse langusest. Ajakirjast leiab ka pikema intervjuu hülgeuurija Ivar Jüssiga. Saatekülaliseks on Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk. Saatejuht on Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-01-30

3 nädalat 3 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets talvenumbris kirjutatakse 200-aastasest Vardi loometsast. Saates räägime loometsadest laiemalt: millist metsa nimetatakse loometsaks; mille poolest erinevad leesika-, kastiku- ja lubikaloo; millal tehti Eestis loopealsete metsastamiskatseid ja mida on neist katsetest õppida. Saates on külas Tartu ülikooli maastikuökoloogia ja keskkonnakaitse teadur Anneli Palo. Saatejuht on Tiiu Rööp.
admin
Checked
23.02.2020 15:04
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.