Reisijutud.com uudised

Eestit külastanud välismaalaste arv langes suvel 54 protsenti

3 tundi 18 minutit ago
Eestit külastanud välismaalaste arv langes suvel 54 protsenti wher2go 23.09.2020 21:04

Kõigile on selge, et sel aastal oli turism üsna varjusurmas nii sisse kui välja liikunud puhkajate osas. Kui suur oli kukkumine, seda näitab mobiilioperaatorite rändlusteenuste statistika. Elisa rändlusteenuste andmete põhjal teenindas nende võrk tänavu suvel välismaalasi poole vähem kui mullu, välisriikidesse rändas eestlasi suvel aga 34 protsenti vähem.

wher2go

Tallink korraldab septembri lõpus kaldakruiisi

2 päeva 10 tundi ago
Tallink korraldab septembri lõpus kaldakruiisi wher2go 21.09.2020 13:25

Nii nagu lennufirmad müüvad praegu lennureise eikuskile, on võimalik ka Tallinna sadamas seisvale Silja Europa laevale "kruiisile" minna, ilma et laev sadamast väljuks.

Tallinki kruiisilaevaga Silja Europa on paigalseilamine 25.-27. septembril ka oluliselt odavam, kui merereisil, sest laevale pääseb tasuta ning ostu- ja meelelahutuskeskuse teenuste hinnad on ka kohati poole odavamad.

wher2go

Viking Line tühistab Gabriella väljumised Tallinna-Helsingi liinil 6. oktoobrini

2 päeva 11 tundi ago
Viking Line tühistab Gabriella väljumised Tallinna-Helsingi liinil 6. oktoobrini wher2go 21.09.2020 12:52

Viking Line’i Turu-Stockholmi liinil sõitev laev Amorella puutus pühapäeval, 20. septembril Ahvenamaa saarestikus Julgrundi juures merepõhja. Amorella on hetkel kinni Järsö saare lähedal Föglös. Olukord on stabiilne, inimesed ei ole saanud vigastada. Laeval oli umbes 200 reisijat ja 80 meeskonnaliiget, reisijad transporditi pühapäeva pärastlõunal Mariehamni.

wher2go

Kruiisihooaeg jätkub: Viking Line viib erireisidega jõulueelsele Ahvenamaale

1 nädal 2 päeva ago
Kruiisihooaeg jätkub: Viking Line viib erireisidega jõulueelsele Ahvenamaale wher2go 14.09.2020 23:12

Ehkki kruiisilaevad maailmas seisavad enamuses reidil ja hoopis nende juurde korraldatakse huvilistele laevareise, on Soome lahel siiski laevareisid jätkunud väiksemas mahus ning nüüd on võimalik ka enne jõulusid mõned puhkusereisid ette võtta.

Viking Gabriella teeb novembri lõpus ja detsembri alguses erikruiisid Tallinnast Mariehamni. Mõlemal nädalavahetusel toimub Ahvenamaal jõuluturg.

wher2go

Suvine EAS-i siseturismikampaania mõjutas Eesti inimeste kodumaist reisihuvi

2 nädalat 1 päev ago
Suvine EAS-i siseturismikampaania mõjutas Eesti inimeste kodumaist reisihuvi wher2go 08.09.2020 12:24

Äsja selgunud turismistatistika järgi kasvas Eestis majutusettevõtetes ööbinud siseturistide arv eelmise aasta juuliga võrreldes 8% ja nende ööbimiste arv 7%. Kasvu mõjutas muu hulgas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EASi) turismiarenduskeskuse edukas siseturismi kampaania.

wher2go

Reis Berliini, kui maailm on lukku minemas

2 nädalat 4 päeva ago
Reis Berliini, kui maailm on lukku minemas Kaido Einama 05.09.2020 16:41

Ehkki Välisministeerium soovitab praegu mitte välisriikidesse reisida, võib arvata või vähemalt loota, et ükskord avaneb maailm jälle ning saab liikuma. Kuid see maailm pole enam turisti jaoks endine. Mis meid ees võib oodata, kui reisida näiteks Berliini?

Praegu on Saksamaa nakatumiskordaja (nakatunuid 14 päeva jooksul 100 000 elaniku kohta) 17,9. Vahepeal liikus see näitaja juba 21-ni, kuid on nüüd taanduma hakanud. Eestis on sama näitaja täna 17,1. Kuid piirangud on kahes riigis väga erinevad.

Kaido Einama

Viking Line jätkab Tallinn-Helsingi liinil kahe laevaga

3 nädalat 1 päev ago
Viking Line jätkab Tallinn-Helsingi liinil kahe laevaga wher2go 01.09.2020 12:47

Viking Line jätkab Tallinna ja Helsingi vahel sõitmist kahe laevaga. Vähemalt aasta lõpuni on liinil nii Viking XPRS kui ka Gabriella.

Viking XPRS teeb Tallinna ja Helsingi vahel esmaspäevast laupäevani kaks edasi-tagasi reisi ning pühapäeval kolm edasi-tagasi reisi. Kuni 31. detsembrini 2020 teenindab Tallinna-Helsingi liini teise laevana Gabriella, tehes neljapäevast pühapäevani kaks edasi-tagasi reisi päevas.

wher2go
Checked
23.09.2020 23:29
Asu Reisijutud.com uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.