Reisijuht.ee uudised

Mida kogud sina? Kümme maailma populaarseimat suveniiri, mida turistid jumaldavad

9 tundi 12 minutit ago
Kellel meist poleks tuttavat, kes kuuldes, et plaanid reisile minna, hakkaks nuruma külmkapimagnetit või postkaarti. Jalutad ehk isegi heal meelel võõramaa suveniiripoode läbi ja mõtled, et mida küll koju mälestuseks võtta. Olgu see kraam siis tegelikult valmistatud Hiinas või ausalt päriselt kohalike kätetöö — reisielamusi jäävad nad meenutama nii või teisiti.
Madle Timm

Euroopa südames paiknev Saaremaa-suurune riik on ideaalne sihtkoht pikaks nädalavahetuseks

2 päeva 11 tundi ago
Kui ma oma jutukest kirjutama asusin, oli meil toimetusega kindel plaan lugeja Luksemburgi külla kutsuda. Aga nagu ikka – inimene teeb plaani, jumal juhib. Nüüd on elu väikeses hertsogiriigis hoolimata kevade puhkemisest nagu uinuva kaunitari muinasjutus – kriisimeetmed on inimesed tubaseks muutnud ja ei oodata mitte muinasjutuprintsi, vaid eriolukorra lõppemist.
Helle Lunge

Eesti õpirändurid eriolukorra ajal: kas tulla koju või jääda välismaale?

6 päeva 6 tundi ago
12. märtsil kuulutas Eesti valitsus välja eriolukorra ning juba kaks päeva hiljem kutsus välisminister Urmas Reinsalu kõiki eestlasi viivitamatult kodumaale naasma, sest varsti ei pruugi see olla võimalik. Samal ajal viibis Erasmus+ õpirände kaudu välismaal mitmeid õppureid, kes pidid otsustama, kas tulla koju või jääda siiski välismaale.
Evelin Kütt

Suvepuhkus Itaalias on nüüd võimalik: edasi-tagasi lennud juulikuuks Milanosse alates 100 eurost

6 päeva 8 tundi ago
Koroonaviiruse taandumise tõttu teatas Itaalia valitsus laupäeval, et 3. juunist plaanitakse turistid taas Itaaliasse lasta ja neile ei rakendu 14-päevast karantiini. Ryanair lendab alates juulist taas Tallinna ja Milano vahet ja seega hetkeseisuga saab suvise puhkusreisi Itaaliasse plaani võtta. Toome järgnevalt välja valiku soodsama hinnaga lendusid suveks Tallinnast Milanosse.
Checked
26.05.2020 17:55
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.