Reisijuht.ee uudised

Mis saab pärast koolivaheaja reisi? Lutsar ei saadaks välismaalt tulnud koroonanegatiivseid lapsi isolatsiooni

11 tundi 51 minutit ago
Praeguste reeglite kohaselt peavad kõik Eestisse saabujad olema nädal aega piiratud eneseisolatsioonis. Teadusnõukoja liige, viroloogiaprofessor Irja Lutsar ütles ERR-ile antud intervjuus, et kui puhkusereisilt tulnud koolilapsed annavad lennujaamas negatiivse koroonatesti ja haigussümptomeid ei ole, siis tema ei näe vajadust koju isolatsiooni jääda.

Turismifirmad loodavad spetsiaalse märgisega suvel turiste enda juurde meelitada

18 tundi 33 minutit ago
Turismiettevõtjad usuvad, et algaval hooajal võiksid terviseturvalisust suurendada kleebised "Siin on turvaline!", mis annaksid turistile kindlust, et selles kohas täidetakse kõiki terviseameti nõudeid. Kampaania sai eelmisel aastal alguse Pärnust ja Tartust, praeguseks on märk olemas 270 turismiettevõttel üle Eesti ja saarlased peaksid oma märgi kätte saama mais, kirjutab ERRi uudisteportaal.

Eesti inimesed toetasid Beiruti plahvatuses kannatanuid: raske saatusega Ali sai endale ja lastele kindlust juurde

2 päeva 11 tundi ago
Neljas august 2020. Plahvatus Liibanoni pealinnas Beirutis hävitas kolmandiku kogu linnast. Eesti Pagulasabi kogus vahetult pärast seda eestlastelt annetustena 10 155 eurot, mis edastati kohapealsele partnerorganisatsioonile Sawa for Development & Aid, mis päästetöödega kohe pärast plahvatust algust tegi. Siin on paljudest abisaajatest ühe lugu.

Läti hotellid on katastroofi äärel: aitaks Balti mulli taastamine

2 päeva 16 tundi ago
Pandeemia tõttu kannatavad pea kõik majandusharud, kuid majutussektor on üks kõige valusamalt pihta saanuid. Kui varem olid Läti hotellid sise- ning välisturistide poolt täis broneeritud, siis nüüd on neil vaid üks võimalus: alandada hindu niivõrd palju, et kohalik klient tuleks hotelli, kirjutab Läti Delfi. Läti hotellide ja restoranide ühingu juhi sõnul võiks olukorda leevendada Balti mulli taastamine.
Ekvard Joakit; Zane Meistere

Koroonaaja diskreetne võlu Pädaste Mõisas

3 päeva 11 tundi ago
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Kunagi ei ole nii, et midagi ei ole. Nende kahe lööklausega saab kokku võtta kõik selle, mis toimub praegu hotelli- ja restoranimaailmas. Pidevalt muutuvad piirangud ja reeglid panevad ühtesid tembutama ja teisi otsima ausaid lahendusi keerulise aja väljakutsetele. Pädaste Mõis on olnud kogu valdkonnale majakaks avamisest saati. Kas ka nüüd?Fotod: Lauri LaanTekst: Aivar Hanson

Üks vulkaanipurse ja sada tuhat tühistatud reisi: loe eestlaste lugusid kümne aasta tagusest segadusest!

3 päeva 12 tundi ago
Kümme aastat tagasi käis tsiviillennunduses möll, mida polnud nähtud pärast Teise maailmasõja lõppu: kaugel Islandil pursanud vulkaan Eyjafjallajökull sundis kogu Euroopas lende tühistama, uputades suurimad lennujaamad kaosesse. Neil päevil olid hädas ka sajad ja tuhanded eestlased, kelle jaoks üheks oluliseks kanaliks, kus oma tegevust koordineerida, sai Delfi kommentaarium.
Kommentaariumi toimetaja

Homsest muutub reisieelse antigeenitesti tegemise kord: kui aeg pole ette broneeritud, tuleb maksta kõrgemat hinda

4 päeva 12 tundi ago
Confido reisieelse koroonatesti tegemiseks tuleb nüüd kõigis testimispunktides aeg ette broneerida. Broneeringuta pääseb testile vaid siis, kui olemas on vabad ajad, kuid sel juhul tuleb testi eest maksta kõrgemat tasu. Lisaks väljastab Confido nüüdsest arstlikke tõendeid ka neile, kes on COVID-19 läbi põdenud ja soovivad reisida, kuid kelle koroonatest näitab veel positiivset tulemust.
Checked
20.04.2021 01:34
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.