Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2020-05-21

5 päeva 8 tundi ago
Ajakirja Horisont mai-juuni numbrist saab lugeda viiruste kirjust maailmast; sada aastat vanast rahvusarhiivist; osooni kasutamisest veepuhastusjaamades; ebaharilikest ülijuhtidest; marutõvest; ilmast ja puhkusest ning paljust muustki. Saates on külas Horisondi peatoimetaja Ulvar Käärt. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-05-14

1 nädal 5 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus mainumbris arutleb looduskaitseteadlane Asko Lõhmus metsauuringute lõtkude üle. Artiklist inspireerudes räägime Asko Lõhmusega metsauuringutest ning looduskaitsest. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-05-07

2 nädalat 5 päeva ago
Looduskaitsekuine ajakiri Eesti Loodus keskendub Eesti metsadele: lugeda saab metsasõjast ja metsanduse arengukavast; püsimetsast ja vääriselupaikade jätkuinventuurist; üraskitest ning Hiiumaa matkaradadest, aga ka Rohemeetrist ning võilillest. Saates on külas ajakirja Eesti Loodus peatoimetaja Toomas Kukk. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-04-30

3 nädalat 5 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets kevadnumbrist saab lugeda turberaiest: miks turbepuud takistavad noorte puude kasvu; millised taimed kasvavad kiiremini, kas külvatud või istutatud ning miks turberaie ei sobi üherindelises kuusikus. Saates on külas artikli autor, EMÜ metsanduse doktorant Martin Tishler. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin
Checked
26.05.2020 17:55
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.